طراحی سایت ترجمه

طراحی سایت ترجمه

طراحی سایت ترجمه

الزامات فنی یک وب سایت ترجمه

اما با موارد بالا وب سایت ترجمه شما هنوز کامل نشده است و برای موفقیت در فضای مجازی به مجموعه دیگری از الزامات نیاز دارید. مواردی که کمی تخصصی تر و فنی تر هستند و معمولا از دید کاربران وب سایت پنهان می مانند، اما در موفقیت وب سایت در فضای مجازی نقش اساسی دارند. یکی از مهمترین آنها سئو است. سئو به معنای طراحی وب سایت شما برای موتورهای جستجو مانند گوگل است. با انجام این کار و رعایت اصول و قواعد سئو، زمانی که کاربران عباراتی مانند «ترجمه آنلاین» را در گوگل جستجو می کنند، وب سایت شما در صفحه اول نتایج و بالاتر از رقبا نمایش داده می شود.
این امر باعث افزایش محبوبیت وب سایت شما و افزایش ترافیک آن می شود. موضوع مهم دیگر سرعت وب سایت شما و در دسترس بودن آن است. در مواردی که زمان برای کاربر مهم است، مانند ترجمه همزمان، وب سایت شما نباید با وجود حجم کاری و تعداد کاربران زیاد، سرعت اتصال خود را کند کند. همچنین وب سایت شما باید از طریق دستگاه های مختلف مانند تلفن همراه و تبلت در دسترس و قابل استفاده باشد.
این یک طراحی واکنش گرا است جهت گیری وب سایت شما را می توان انجام داد. بنابراین برای طراحی وب سایت ترجمه باید موارد و اصول مختلفی در نظر گرفته شود. با توجه به فنی و تخصصی بودن این موارد، توصیه می شود از یک طراح ماهر و با تجربه در طراحی کمک بگیرید. برای طراحی سایت ترجمه با کارشناسان سایت تماس بگیرید.

دلایل طراحی و ساخت سایت ترجمه آنلاین :

در دنیای کسب و کار اینترنتی و دانشگاه ها و مدارس به دلیل گستردگی علم و دانش و پیدایش دوره های جدیدتر و دانش فنی باعث شده است زبان انگلیسی در اکثر مدارس و دانشگاه ها تدریس می شود و اگر وارد هر کشوری شوید، انگلیسی به عنوان یک زبان علمی رسمی و بین المللی محسوب می شود، بنابراین داشتن یک سایت ترجمه حرفه ای و قدرتمند لازمه هر فردی است. یادگیری زبان انگلیسی و سایر زبان های زنده دنیا یکی از ضروریات هر محقق و دانشمندی است که می خواهد به مدارج بین المللی دست یابد و تحقیقات و اطلاعات خود را در وب سایت های مختلف به اشتراک بگذارد و باید به زبان های مختلف مسلط باشد تا بتواند بتواند. برای انتقال آسان اطلاعات

گاهی اوقات به دلایل مختلف از جمله هزینه بالای ترجمه، کمبود وقت، شهریه بالای آموزشگاه های زبان، خستگی و پیری و …. طراحی سایت ترجمه آنلاین به شما این امکان را می دهد که متون و مطالب خارجی را به زبان های دیگر به راحتی به فارسی ترجمه کنید. اکثر دانش آموزان باید به زبان انگلیسی مسلط باشند تا بتوانند از منابع علمی گسترده دنیا که بیشتر به زبان های آلمانی و انگلیسی است استفاده کنند. زبان خیلی زود توسط انسان فراموش می شود و در این زمینه گریز محسوب می شود و دانشجویان در ترجمه متون نیز ضعف هایی دارند که در بیشتر این موارد برای ترجمه مقالات و دروس خود و حتی در فضای مجازی به مترجمان مختلف مراجعه می کنند. آنها به دنبال یک دیکشنری یا سایت مترجم خوب برای این کار هستند. اهمیت ترجمه طراحی سایت یک اصل مهم در این زمینه است که نسبت به دفاتر دارالترجمه ها بسیار مقرون به صرفه تر و کم هزینه تر است و در نتیجه می تواند رضایت مشتریان را جلب کند.

اگر مغازه یا دارالترجمه ای دارید که وب سایت مترجم حرفه ای ندارد، قطعاً مشتریان زیادی را در فضای مجازی از دست خواهید داد و اکثر افراد باسواد هستند. امروز برای حل مسائل و مقالات علمی به اینترنت مراجعه کنید و با داشتن یک وب سایت مترجم آنلاین به راحتی می توانید شناخته شوید.

امکانات سایت ترجمه:

1. ظاهر زیبا و گرافیک در عین حال ساده برای استفاده کاربران
2. دستورالعمل های کامل برای کاربران برای استفاده از وب سایت شما و ارسال فایل و تحویل فایل نهایی
3. کاربران و مدیریت درخواست‌های ترجمه از طریق پنل‌های کاربر
4. امکان معرفی کامل انواع خدمات ترجمه موجود از طریق وب‌سایت شما می‌تواند مانند متن انجام شود. ترجمه، ترجمه رسمی و…
5. امکان دسته بندی خدمات ترجمه شامل ترجمه متن، ترجمه رسمی، ترجمه دانشجویی، ترجمه همزمان، ترجمه اداری و…
6. امکان تخمین هزینه ترجمه با توجه به ویژگی هایی از جمله نوع متن و زبان، تعداد صفحات، و …
7. قابلیت پشتیبانی از کاربران در طراحی وب سایت
8. امکان معرفی مترجمانی که در وب سایت مشغول به کار هستند و امتیاز آنها بر اساس رضایت کاربر
9. نمایش انواع کامل تعرفه های مختلف ترجمه و زبان های مختلف
10. پاسخ به سؤالات عمومی در قالب سؤالات متداول
11. مکالمه بین کاربران و مترجمان

مزیت طراحی سایت ترجمه

  • بازاریابی کم هزینه با بازخورد بالا
  • بدون محدودیت زمانی و مکانی
  • کاهش بسیاری از هزینه ها مانند اجاره دفتر
  • امکان تبلیغات رایگان در شبکه های اجتماعی
  • هیچ محدودیتی برای شهر شما وجود ندارد و سفارشات را از سراسر کشور دریافت کنید

طراحی وب سایت ترجمه

وب مب مفتخر است که چندین سال خدمات مشتریان را در زمینه طراحی سایت دارد. اگر فکر می کنید وقتش رسیده که کسب و کار خود را گسترش بدهید. تیم جوان و حرفه ای وب مب با ایده های نو و خلاق و تجربه ی کاری مفید در دیجیتال مارکتنیگ می تواندبه رشد کسب و کار شما کمک کند.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره می توانید با شماره 02166600504 با ما تماس بگیرید.