طراحی سایت فیلم و سریال

طراحی سایت فیلم و سریال

طراحی سایت فیلم و سریال

 

طراحی سایت فیلم و سریال

امکانات طراحی سایت فیلم و سریال چیست؟

ثبت نام آنلاین کاربران در طراحی سایت فیلم و سریال 

ثبت نام کاربران به صورت آنلاین در سایت. برای ثبت نام اطلاعات مورد نیاز مانند نام کاربری، رمز عبور، ایمیل و ‌ را در فرم ثبت نام ویژه دریافت کرده و پنل کاربری ایجاد کنید. از این رو کاربر می تواند از امکاناتی مانند خرید سرویس اشتراک دانلود فیلم و سریال بهره مند شود.

دسته بندی فیلم‌ها و سریال‌ها در طراحی سایت فیلم و سریال 

طبقه بندی و چیدمان اصولی در طراحی سایت فیلم و سریال بسیار مهم است. زیرا کاربر باید بتواند در زمان کمتر و بدون سردرگمی فیلم یا سریال مورد نظر خود را پیدا کند. این دسته به موضوع و سبک فیلم، سال اکران، کارگردان، بازیگران و … بستگی دارد. استفاده از رابط کاربری و اصول تجربه کاربری در این بخش مهم است.

طراحی سیستم جست و جو در طراحی سایت فیلم و سریال 

با ایجاد سیستم جستجو در طراحی سایت فیلم و سریال کاربران می توانند مستقیما به گزینه مورد نظر برسند. همچنین می توانید با ایجاد فیلترهایی بر اساس ویژگی های مختلف از جمله سال فیلم، سبک فیلم، کارگردان و … یک دسته بندی سفارشی برای هر کاربر ایجاد کنید.

نقد فیلم و سریال در طراحی سایت فیلم و سریال 

تولید محتوای جذاب و اصولی از فیلم ها و سریال ها نقش مهمی در تصمیم گیری خرید و دانلود مصرف کننده دارد. بنابراین ارائه خلاصه ای از فیلم، معرفی عناصر سینمایی، نقد فیلم، آپلود فیلم با کیفیت، تیزر فیلم و سریال و … باید مورد توجه قرار گیرد.

فروش آنلاین فیلم‌ها و سریال‌ها در طراحی سایت فیلم و سریال 

فیلم ها و سریال ها به دو بخش رایگان و غیر رایگان تقسیم می شوند. در هر دو حالت لینک دانلود با امکانات مختلف در اختیار کاربر قرار می گیرد. فیلم ها و سریال های رایگان نیز از طریق درگاه پرداخت از کاربر دریافت می شود و لینک دانلود در اختیار وی قرار می گیرد. در سامانه اشتراک دانلود به مدت محدود هزینه ثابتی از کاربر دریافت می شود.

طراحی سیستم نظرسنجی در طراحی سایت فیلم و سریال 

ایجاد سیستم نظرسنجی در طراحی سایت های فیلم و سریال نقش مهمی در تصمیم گیری مصرف کننده برای خرید و دانلود فیلم دارد. این امر باعث جذب بازدیدکنندگان بیشتری به سایت و افزایش بازدیدکنندگان می شود.

چند نکته مهم در طراحی سایت فیلم و سریال در طراحی سایت فیلم و سریال 

برای موفقیت در طراحی سایت فیلم و سریال باید موارد زیادی را رعایت کنید. مهمترین آنها عبارتند از:

طراحی سایت ریسپانسیو در طراحی سایت فیلم و سریال 

از آنجایی که امروزه بیشتر جستجوها از طریق تلفن های هوشمند انجام می شود، طراحی سایت ریسپانسیو فیلم و سریال بسیار مورد نیاز است. در غیر این صورت تعداد زیادی از مخاطبین را از دست خواهید داد. با طراحی ریسپانسیو، صفحات سایت حتی در صفحه موبایل نیز به درستی نمایش داده می شوند.

سرعت لود بالا در طراحی سایت فیلم و سریال 

مهم است که سایت شما به سرعت بارگذاری شود تا کاربران بتوانند ویدیوهای خود را بدون تاخیر یا تاخیر دانلود کنند. در غیر این صورت حتما سایت را ترک کرده و به سراغ رقبا خواهند رفت. در این راستا ارائه هاست با کیفیت بسیار مهم است.

سئو سایت در طراحی سایت فیلم و سریال 

سئو بر اساس نام فیلم و سریال یکی از دغدغه های اصلی صاحبان سایت های فیلم و سریال است. در واقع باید بتوان در رتبه های برتر در نتایج جستجوی فیلم ها و سریال ها قرار گرفت. در این راستا استفاده از دانش سئو منحصر به فرد، عمیق و به روز باید مورد توجه قرار گیرد. مجموعه وب مب از سال 1388 شروع به کار کرده و آماده است تا تجربیات و تخصص خود را در زمینه طراحی سایت فیلم و سریال در اختیار عزیزان قرار دهد.