شرکت فنی مهندسی وب مب (طراحان سیستم پایا)
09127185798 | info@web-meb.com | 02166600504

طراحی سایت صرافی

طراحی سایت صرافی

آشنایی با  ویژگی‌های مهم و عوامل موفقیت طراحی سایت صرافی
هدف :با مطالعه این مطلب یک سفارش دهنده طراحی سایت صرافی، با ویژگی‌ها و عوامل موفقیت طراحی سایت صرافی آشنا خواهد شد.

پویایی دنیای تجارت همواره دربردارنده معاملات و تبادل پول است و اگر این معاملات در سطح بین المللی باشد تبدیل و جابجایی پول از کشوری به کشور دیگر را نیز به همراه خواهد داشت. برای انجام بسیاری از مبادلات، مسافرت‌ها، تبادل رمزارزها که امروزه بسیار رایج شده است، خرید و فروش و سرمایه گذاری در ارزهای رایج دنیا، نیاز به پلتفرمی جامع می‌باشد تا بتوان تمامی اطلاعات به روز در این حوزه را به مشتریان به صورت آنلاین و در لحظه ارائه داد و انجام معاملات به صورت آنلاین را نیز برای آن‌ها فراهم نمود.

صرافی

انواع طراحی سایت صرافی

طراحی سایت صرافی به دو صورت وجود دارد:

۱- مدل اول بیشتر جنبه  اطلاع رسانی داشته و مواردی چون فرآیند کار و نحوه ارائه خدمات، اطلاعات تماس، مشاوره و چت آنلاین در آن قرار می‌گیرد.

۲-در مدل دوم علاوه بر امکانات اطلاع رسانی، امکانات فروشگاهی نیز به آن اضافه شده و  انجام انواع معاملات آنلاین صورت می‌گیرد.

امکانات طراحی سایت صرافی

یک سایت صرافی به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید بطور کامل خود را معرفی کرده و سوابق و پیوندهای لازم برای استعلام مجوزهای قانونی را ارایه نمایید. آدرس، اطلاعات تماس و شبکه‌های اجتماعی نیز جهت دسترسی کاربر باید قرار داده شود. مشتری باید بتواند در سایت شما نرخ لحظه به لحظه انواع ارزهای رایج، سکه و طلا را مشاهده نماید. هم‌چنین یکی از بخش‌های مهم امکان ایجاد پروفایل کاربری مناسب برای کاربران است تا مشتریان ثابت شما بتوانند از خدمات سایت به طور کامل استفاده نمایند. جهت دسترسی مشتریان به حساب بانکی خود و امکان انجام امور ارزی از طریق آن نیز باید یک سیستم مناسب طراحی شده و  موارد فنی و امنیتی ویژه‌ای در آن‌ها رعایت شود.

گنجاندن بخش  مشاوره به منظور پاسخگویی به سوالات کاربران در زمینه های اقتصادی و سرمایه گذاری، با هدف افزایش بازدید از سایت و رضایت هر چه بیشتر مشتریان اجرا می‌گردد. بخش مقالات می‌تواند به ارائه مقالاتی در حوزه اقتصاد، بورس و دیگر حوزه های مرتبط اختصاص داده شود. همچنین در بخش اخبار طراحی سایت صرافی به آخرین خبرها در زمینه های اقتصادی پرداخته می‌شود.

sarafi

برخی صفحاتی که در طراحی سایت صرافی وجود دارند :

۱- درباره ما
۲- نرخ آنلاین ارز، سکه و طلا
۳- ثبت نام و ایجاد حساب کاربری
۴- انجام امور ارزی از طریق حساب بانکی
۵- فروش و مبادله ارز و فروش سکه
۶- مشاوره
۷- مقالات
۸- اخبار
۹- تماس با ما

طراحی سایت صرافی با وب مب

با توجه به بخش­ های مختلف طراحی وب سایت تنوع و کیفیت هر یک از این بخش‌­ها، تاثیر مستقیمی بر تعرفه آن قسمت و قیمت طراحی سایت دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره با همکاران ما تماس بگیرید.

 

 

مطالب مرتبط