طراحی سایت فروشگاهی ارزان

طراحی سایت فروشگاهی ارزان

طراحی سایت فروشگاهی ارزان

وب سایت های تجاری ارزان برای چه مشاغلی مناسب هستند؟

قبل از تصمیم گیری در مورد طراحی سایت، باید بدانیم که کسب و کار ما در کدام یک از دسته های زیر قرار می گیرد:

1- تجارتی که به طور سنتی فعالیت داشته و حضور فیزیکی دارد. حالا تصمیم دارد محصولات و خدمات خود را در فضای مجازی بفروشد. اما همچنان در فضای واقعی و سنتی کار می کند. به عنوان مثال، اکثر قنادی های آنلاین کسب و کار فیزیکی دارند و با حذف فروشگاه اینترنتی به فعالیت خود ادامه می دهند.

2- کسب و کاری که اساساً مبتنی بر بستر آنلاین است و به صورت سنتی و در فضای واقعی فعالیت نمی کند. به عنوان مثال می توان به دیجی کالا به عنوان نمونه معروف اشاره کرد.

اگر در دسته دوم هستید :

توصیه ما این است که اگر کسب و کار و پلتفرم شما فقط یک فروشگاه اینترنتی است، حتی یک لحظه به فکر طراحی سایت فروشگاهی ارزان نباشید. پیچیدگی ها و ظرافت های یک کسب و کار در فضای مجازی باید به صورت حرفه ای و با در نظر گرفتن طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای طراحی شود. توصیه می شود در مورد طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای بیشتر بدانید.

اما اگر در دسته اول هستید :

اگر به طور سنتی کسب و کار خود را اداره می کنید، می توانید از امکانات طراحی سایت فروشگاهی ارزان برای حضور در فضای مجازی استفاده کنید.این به شما کمک می کند تا با هزینه و زمان کمتری به فروشگاه آنلاین خود دسترسی پیدا کنید.

در واقع نقطه قوت شما همان فروشگاه فیزیکی است که دفتر کار شماست و اکنون می خواهید نقاط تماس بیشتر، بهتر و بهینه تری را برای مخاطبان خود ایجاد کنید. همچنین می توانید به تدریج فروشگاه آنلاین خود را در آینده گسترش دهید، به روز کنید و اصلاح کنید.

چگونه طراحی سایت فروشگاهی ارزان داشته باشیم؟

برای مدیریت هزینه های طراحی سایت فروشگاهی خود، باید تا حد امکان از امکاناتی که در آینده کاربردی نخواهد داشت اجتناب کنید. توصیه می شود ابتدا نیازهای خود را برای 6 ماه آینده در سایت اعمال کنید. سپس به تدریج نیازها را بهبود و توسعه دهید.

از سوی دیگر، پیش بینی و ایجاد امکانات ویژه و انحصاری در وب سایت که نیاز به کدنویسی و برنامه نویسی اختصاصی سمت سرور دارد، هزینه های شما را بسیار افزایش می دهد. سعی کنید تا حد امکان از آنها استفاده نکنید. البته حتماً ویژگی ها و ویژگی هایی که هویت کسب و کار شما را نشان می دهد و در راستای اهداف است را پیاده سازی کنید.

اگر استانداردی که برای طراحی سایت فروشگاه خود نیاز دارید در ماژول های موجود در برنامه نویسی انجام شده باشد و فرآیندهای آن موجود باشد، دیگر نیازی به برنامه ریزی مجدد نخواهد بود. می توانید از آنها استفاده کنید و در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید.

هیچ چیز بهتر از این نیست که بتوانید از نرم افزار حرفه ای طراحی شده، پرکاربرد و رفع اشکال استفاده کنید. زیرا با هزینه کمتر و زمان کمتر به نتیجه خواهید رسید. همچنین احتمالاتی را به دست می آورید که اگر خودتان برای دستیابی به آنها تلاش می کردید، احتمالاً به راحتی متوجه آنها نمی شدید. این نتیجه سال ها بهبود و توسعه این نرم افزار است.

سایر نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی ارزان

هنگام بحث از رابط کاربری (UI) سعی کنید تا حد امکان خلاق و زیبا باشید. در واقع ظاهر جذاب نقش موثری در جذب بازدیدکنندگان سایت دارد. اما اقلام پرهزینه را تا حد امکان حذف کنید.

توصیه می شود در برنامه نویسی اختصاصی تغییرات زیادی در باطن خود ایجاد نکنید. اما در برنامه نویسی سمت کاربر و طراحی سایت خود سعی کنید به طور خاص عمل کنید و سایتی جذاب در اختیار مشتری قرار دهید.

برای شش ماه آینده تمام انرژی و بودجه خود را بر روی طراحی و تنظیمات پردازش مناسب رابط کاربری متمرکز کنید. هنگامی که وب سایت راه اندازی شد و به تدریج برای مدیریت سایت خود آموزش دیدید، می توانید محصولات خود را در سایت فهرست کنید و به تدریج آن را بهبود و توسعه دهید.

طراحی وب سایت

مجموعه وب مب با چندین سال سابقه طراحی سایت آماده اشتراک تجربیات با شماست.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما با شماره 02166600504 تماس بگیرید.