طراحی سایت جذاب، یکبار برای همیشه

طراحی سایت جذاب، یکبار برای همیشه

طراحی سایت جذاب،روشی است که به شما کمک می کند کسب و کار بیشتری را کسب کنید.

 

طراحی سایت جذاب، یکبار برای همیشه را با وب مب تجربه کنید.

 

یکی از مهم ترین عوامل برای جذب کاربران جذابیت و ایجاد خلاقیت در سایت است. اما مشکلی که بسیاری از طراحان با آن روبرو هستند این است که نمی توانند یک سایت خلاقانه و جدید ایجاد کنند.

در ادامه ما در این مقاله به نکات و ایده های جذاب برای طراحی سایت می پردازیم.

روش طراحی سایت جذاب به شما کمک می کند کسب و کار بیشتری کسب کنید

ارائه یک طراحی سایت جذاب باعث جذب مخاطب خواهد شد. پس اگر قرار است یک سایت را برای کسب و کار خود ایجاد کنیم ، بهتر است که جذاب باشد.

توجه داشته باشید که یک سایت جذاب می تواند تا ۵۰ درصد تعداد بازدید کنندگان سایت را افزایش بدهد و همچنین قادر است تا ۳۰ الی ۴۰ درصد نرخ پرش سایت را نیز کاهش دهد. علاوه بر داشتن یک سایت زیبا ، شما نیازمند یک محتوای درجه یک با طراحی عالی به همراه تصاویر و متن کاربردی و خوانا نیز هستید.

در صورتی که خلاقیتی که در طراحی سایت شما به کار رفته شده است، در محتوا گذاری هم صورت بگیرد بدون شک، به موفقیت طراحی سایت جذاب خود کمک کرده‌اید.

توجه داشته باشید جذاب بودن یک سایت را باید از افراد متخصص در آن زمینه بخواهید. شاید شما یک طراحی را به صورت جذاب بدانید ، ولی متخصص در این موضوع مخالف شما باشد و باید دید عوامل مختلف در طراحی سایت همچون رابط کاربری آسان ، استفاده صحیح از روانشناسی رنگ و سادگی رعایت شده باشد.

طراحی سایت جذاب ما باید چگونه باشد؟

برای اینکه طراحی سایت جذاب باشد باید داخل قالب از تصاویر با کیفیت و افکت‌های مناسب استفاده شود به صورتی که بتواند کاربر را خیلی سریع به خود جذب نماید.

شما باید قالب سایت را به گونه ای طراحی کنید که در بین رقبا حرفی برای گفتن داشته باشد و کاربر به جای استفاده کردن از سایت‌های رقیب همیشه به سایت شما سر بزند.

در این راستا می‌توانید سایت‌های رقیب خود را مشاهده کرده و طراحی سایت جذاب خود را بر این اساس که باید از رقبای شما زیباتر باشد انجام دهید.

توجه داشته باشید برای اینکه طراحی سایت جذاب می توانید از افرادی که خلاق و ایده پرداز هستند کمک بگیرید. شما با استفاده از نظرات خود، متخصصان طراح سایت و ایده پردازان می‌توانید به یک ایده طراحی سایت جذاب دست پیدا کرده و آن را خیلی سریع پیاده سازی کنید.

توجه داشته باشید که در پیاده سازی طراحی سایت جذاب باید وبسایت شما به صورت واکنش گرا طراحی شده باشد و ساختار آن ساده و با رابط کاربری آسان باشد.

رنگ‌بندی طراحی سایت جذاب باید چگونه باشد؟

از دیگر نکاتی که باید در طراحی سایت مورد توجه قرار داده شود ، رنگ‌بندی به کار رفته شده برای طراحی قالب است که باید به صورت روانشناسی شده و مناسب با اهداف کسب و کار و علایق مشتریان باشد.

در ادامه طراحی سایت جذاب  باید بیان داشت ، به طور مثال برای یک سایت مهد کودک شما نمی توانید از یک قالب که رنگ آن سفید مشکی باشد استفاده کنید و باید از ترکیب رنگ‌های شاد برای این سایت‌ها استفاده نمایید. این موضوع برای دیگر سایت‌ها نیز با دیگر موضوعات قابل اجرا است.

به طور کلی باید گفت که رنگ‌بندی به کار رفته شده در میزان ماندگاری کاربر در سایت و کاهش نرخ پرش نیز تاثیر گذار است. این موضوع به صورت برعکس نیز قابل اجرا است.

در صورتی که سایت شما از رنگ‌های زننده برخوردار باشد و یا متناسب موضوع نباشد، کاربر سریعا از سایت شما خارج شده و در نتیجه بانس ریت سایت شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

با افزایش پیدا کردن بانس ریت سایت، نتیجه کار مشخص است ، شما کاربران دائمی سایت خود را از دست داده و همچنین گوگل هم به علت داشتن نرخ خروج بالایی که دارید به سایت شما دیگر اعتماد نخواهد کرد.

سادگی در طراحی سایت جذاب

توجه داشته باشید که در سال‌های گذشته کاربران دیگر به سایت‌های شلوغ و درهم برهم جذب نمی شوند ، موردی که باعث جذب کاربر به سایت شما می‌شود سادگی و زیبایی سایت خواهد بود.

از دیگر ویژگی سایت های ساده هم حجم پایین این سایت‌ها است که لود سریعی را نیز به همراه خواهد داشت ، همانطور که مشخص است از فاکتورهای مهم سئو ، لود سریع سایت خواهد بود.

 

طراحی سایت جذاب، یکبار برای همیشه
طراحی سایت جذاب، یکبار برای همیشه

طراحی وب سایت زیبای خود را با وب مب تجربه کنید!

وب سایت زیبا ترافیک قابل توجهی را به خود جلب می کند و باعث می شود افراد با سایت تجاری ارتباط برقرار کنند. اگر می خواهید ترافیک با ارزش را به صفحه خود جذب کنید و آن دسته از افراد را در سایت خود نگه دارید، باید برای طراحی وب سایت خود سرمایه گذاری کنید.

انجام یک طراحی وب سایت زیبا، باعث می شود افراد جدید بیشتری به سایت شما جذب شوند. در طراح وب سایت وب سایتهای سفارشی و پاسخگو برای مشتریان ایجاد می کنیم.

تیم ما به شما کمک می کند تا وب سایتی منحصر به فرد داشته باشید. اگر آماده شروع ایجاد وب سایت رویاهای خود هستید، با ما آنلاین تماس بگیرید تا ببینید چگونه می توانیم به شما درایجاد وب سایت شخصی خود کمک کنیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر یا مشاوره با شماره تماس  02166600504 تماس حاصل فرمایید.

 

مطالب مرتبط