تعرفه - نمونه کار - سفارش آنلاین

طراحی سایت قالب آماده برای افرادی که می خواهند در کمترین زمان به نتیجه برسند می تواند بسیار مفید باشد.

طراحی سایت با قالب آماده لزوما دلیلی برای کاهش هزینه ها نیست و می تواند برای ارائه یک ایده یکپارچه برای ما مفید باشد. نکته مثبت این است که غذاهای شیرین ناسالم را از رژیم غذایی حذف می کند.

انتظاری که باید از قالب داشته باشیم محدود است. اصولاً زمان و هزینه های مربوط به طراحی گرافیک، کدنویسی و … کاهش می یابد. این باعث صرفه جویی در نیروی کار می شود. اما نباید در همه موارد زیاد به پس انداز فکر کرد.

طراحی سایت قالب آماده در وب مب

 

در واقع صرفه جویی در گرافیک و اجرای قالب باید بیشتر انجام شود. در برخی موارد ممکن است برنامه نویسی آماده و back-end وجود داشته باشد که این نیز صرفه جویی قابل توجهی است.

حال فرض کنید توانایی طراحی وب سایت با یک قالب آماده را دارید. در ابتدای کار باید لیستی از امکانات مورد نظر خود تهیه کنید. سپس لیست را با الگوهای موجود مطابقت دهید. سپس ویژگی‌های دیگر را اضافه کنید و به‌روزرسانی کنید تا ایده بالغ‌تر شود.

 • تولید الگو

برای انتخاب بین قالب هایی که می توان برای سایت تهیه کرد، سایت های داخلی و خارجی مختلفی وجود دارند که قالب ها را می فروشند. برای خرید قالب باید مطمئن شوید که قالب توسط سایتی که خریداری می کنید تولید شده باشد و توسط شخص دیگری نوشته نشده باشد.

 تشخیص این موضوع در وهله اول آسان نیست. اما باید بدانید زمانی که شخصی که قالب را تولید کرده است، هیچ مشکلی برای اصلاحات بعدی وجود نخواهد داشت. اما زمانی که خود الگو را ایجاد نمی کند، به سادگی یک فایل را به رایانه شما منتقل می کند، بدون اینکه حتی به خود زحمت این کار را بدهد.

بنابراین طبیعتاً انتظارات مادی کمتری دارد و در ازای آن نمی توانید برای حل مشکلات قالب خود به سراغ او بروید. لذا تاکید می شود حتما قالب تولیدی خریداری کنید.

 • خرید از مجموعه های معتبر

نکته دوم این است که از مجموعه ای خرید نکنید که تنها هدف آن تولید و فروش قالب است. برخی افراد یک الگو برای استفاده عملیاتی طراحی می کنند، سپس یک الگوی ساختار یافته دارند که می تواند همراه با محصول فروخته شود.

اما دیگران فقط الگوها را تولید می کنند. در واقع طراحی و برنامه نویسی آن در یک تجارت واقعی استفاده نمی شود. به احتمال زیاد، مشکلات زیادی در طرح و استراتژی کدگذاری وجود دارد که هنوز حل نشده است. به همین دلیل کسانی که فقط به تولید قالب می پردازند و فقط یک نسخه برای فروش دارند نمی توانند بسیاری از نیازهای شما را برآورده کنند.

پیشنهاد ما این است که این قالب ها را از شرکت هایی تهیه کنید که کارشان طراحی قالب است و از نظر عملیاتی به کسب و کارها نزدیک هستند.

 • مطابقت با استانداردهای SEO

نکته سوم این است که مطمئن شوید استانداردهای SEO با فرمت منبع مطابقت دارند. در واقع منبع باید سئو باشد. این برای افرادی که قالب می خرند و می فروشند اهمیتی ندارد.

آنها فقط به فروش قالب ها اهمیت می دهند و می توانند با طراحی ویژگی هایی که در صفحه انجام می دهند، مخاطبان خود را جذب کنند. این قالب ها به راحتی با نقص های کدگذاری اصلاح نمی شوند.

بنابراین فروشنده باید فروش الگوی خود را تضمین کند. همچنین می تواند کیفیت منبع را برای شما با ابزار ارزیابی کند. این نکته نیز تاکید مجدد بر بهره وری قالب است. قالبی که فقط برای فروش باشد اصلا به مرحله تست سئو نمی رسد. پس از راه اندازی سایت جدید با مشکل سئو مواجه خواهید شد.

نکته چهارم اجازه و امکان تعمیر قالب بدون توجه به هزینه است. ممکن است یک قسمت از قالب برای کسب و کار شما زائد باشد و ممکن است به قسمت دیگری نیاز داشته باشید. طبیعتاً تیم طراحی برای این کار وقت می گذارد،شما هم هزینه آن را خواهید پرداخت.

اما بسیاری از فروشندگان قالب به احتمال تغییر قالب پاسخ منفی می دهند. این بدان معناست که این افراد چیزی را به شما می فروشند که قابل تغییر نیست. حتما توجه داشته باشید که راه اندازی سایت برای شما غیر ممکن است و نیازی به تغییر آن برای رسیدن به هدف نهایی خود ندارید.

 • دانش به روز

نکته آخر اینکه هنگام تهیه قالب باید دانش کافی و به روز html، javascript، front end design و کنار داشته باشید. یا باید خودتان این دانش را کسب کنید و تیم مناسب را در شرکت جمع آوری کنید یا با شرکتی که چنین دانشی دارد قرارداد ببندید.

امروزه مدارس با کلاس های 2 تا 4 ساعته نحوه کار با سایت را به شما آموزش می دهند. آنها در واقع کار اپراتور سایت را انجام می دهند و هرگز نمی توانند مشکلات و نیازهای تجاری شما را به روز کنند و تغییرات لازم را انجام دهند.

در نهایت، حتماً قالب وب سایت خود را نیز از یک شرکت معتبر SEO خریداری کنید. علاوه بر این، به دانش خود بیافزایید. افزونه ها را یاد بگیرید و مطمئن شوید که قالب سایت قابل تنظیم است.

ما راه و رسم حضور در دنیای اینترنتی را می شناسیم، پله ی اول طراحی سایت و پیاده سازی آن است. اگر به دنبال آن هستید، شک نکنید که وب مب می تواند در این راه همراه شما باشد.

برای اطلاعات بیشتر با شماره 02166600504 تماس حاصل فرمایید.

 

فهرست مطلب

خدمات ما

گروه طراحی وب سایت وب مب فعال در عرصه خدماتی همچون طراحی سایت، سئو و بهینه سازی، طراحی اپلیکیشن های موبایلی و نرم افزار های تحت وب و ارائه دیگر خدمات در حوزه نرم افزار در تلاش است تا تمام نیازهای کاربران در زمینه آنلاین سازی کسب و کار به بهترین شکل ممکن و بهره‌گیری از جدیدترین استانداردها و اصول روز در حداقل زمان و با کمترین هزینه پوشش دهد

آیا به دنبال یک شرکت خوب هستید برای

طراحی سایت قالب آماده

pricing-starter.png

پلن پایه

تماس بگیرید
 • هاست پر قدرت 2 گیگی رایگان
 • دامنه ی رایگان
 • بک آپ گیری ماهانه رایگان
 • سایت چند زبانه
 • خدمات سئو (on-page) رایگان
 • و صدها ویژگی دیگر
pricing-business.png

پلن محبوب

تماس بگیرید
 • هاست پر قدرت 5 گیگی رایگان
 • دامنه ی رایگان
 • بک آپ گیری ماهانه رایگان
 • سایت چند زبانه
 • خدمات سئو (on-page) رایگان
 • و صدها ویژگی دیگر
pricing-ultimate

پلن حرفه ای

تماس بگیرید
 • هاست پر قدرت 10 گیگی رایگان
 • دامنه ی رایگان
 • بک آپ گیری ماهانه رایگان
 • سایت چند زبانه
 • خدمات سئو (on-page) رایگان
 • و صدها ویژگی دیگر

طراحی سایت زیبا

طراحی سایت قالب آماده زیبا و چشم نواز را از وب مب بخواهید. 

طراحی وب سایت کاربرپسند

طراحی سایت قالب آماده کاربر پسند و فوق العاده را از وب مب بخواهید. 

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت قالب آماده ارزان و خوش قیمت را از وب مب بخواهید. 

کدنویسی با استانداردهای روز

ما تمام استانداردها و مدل های روز طراحی سایت قالب آماده را در سایت شما رعایت خواهیم کرد.

امکانات کامل و حرفه ای

پشتیبانی و آموزش ویژه

برخی از نمونه کارهای اخیر ما

ارتباط با ما