تعرفه - نمونه کار - سفارش آنلاین

کسب و کارها در حوزه های مختلف تولید و فروش نان راه اندازی شده اند. که میتوانند با طراحی سایت نان فروشی تغییرات بسیار زیاد و چشم گیری را در حوزه کاری خود داشته باشند. شما میتوانید در فضای اینترنت به مشتریان بسیار زیادی دسترسی داشته باشید. دیگر محدودیتی برای شما و مشتریان شما نخواهد بود. آن ها میتوانند هر زمان که خواستند سفارش نان تازه بدهند. و با این کار هم در زمان شما صرفه جویی خواهد شد و هم در زمان مشتریان شما.

طراحی سایت سفارش آنلاین نان

با این کار رضایت مشتریان را به خود جلی خواهید کرد. با افزایش ورودی به سایت، نرخ فروش شما نیز بالاتر خواهد رفت. به این ترتیب شانس بیشتری خواهید داشت تا از میان این مشتریان، مشتریان بالقوه و وفادار خود را بیابید. شما میتوایند تمام مراحل سفارش گذاری و ارسال را به صورت اتوماسیون انجام دهید. بسته بندی و کیفیت بالا چیزی است که در اولویت اول است. نان رسان های آنلاینی مانند سفره، تنور، نان رسان و بقچه هستند که در با گذر زمان به موفقیت بیشتری رسیده اند.

بسیاری از استارتاپ ها برای نان فروشی راه اندازی شده اند. که بسیاری از آن ها نیز بسیار معروف شدند. و بسیاری نیز با مشکلاتی مواجه شدند. این نوع سایت ها باید بر مبنای مکان و زمان درست خدمات بدهند. که با مشکل مواجه نشوند. بنابراین طراحی سایت نان فروشی نیز جزو یکی از تجارت ها شده است.

طراحی سایت نان فروشی آنلاین

یکی از رویاهای بسیاری از افراد این بود که در صفحه نانوایی نیاستند. اما با آمدن تکنولوژی شما میتوانید در صف نان نباشید اما نان داغ و تازه را به سفره خود بیاورید. این نوع پلتفرم رویای بسیاری از نانوایی ها و دیگر افراد پرمشغله را محقق ساخته است.

شما میتوانید با طراحی سایت نان فروشی آنلاین به گونه ای باشید که مشتریان شما از طریق گوشی همراه خود سفارش بدهند. بنابراین باید طراحی سایت فروشگاهی نان داشته باشید. با وارد کردن آدرس محل کار یا منزل خود میتوانید هر نانی که خواستید را تحویل بگیرید.

نان فروشی آنلاین یک رویایی است که باید محقق شود. نان یک کالای مصرفی  و جداناپذیر از زندگی مردم است. مصرف روزانه نان در ایران بسیار بیشتر از سایر کشورها است. از سال 95 بسیاری از تیم ها کار نان فروشی اینترنتی را شروع کردند. که منطقه ای خاص از شهر را پوشش میدادند. رقابت بالا بسته بندی و کیفیت نان را در اولویت های اولیه قرار دادهاست.

بسته بندی در فروشگاه اینترنتی مهمتری چیز است. حال مخواهید که یک لباس را بسته بندی وارسال کنید. و یا اینکه بخواهید یک شیرینی و نان را بسته بندی و به دست مشتری برسانید. البته در این نوع کسب و کارها کیفیت از هرچیزی مهم تر است. اکر شما کیفیت را رعایت نکنید با مشکل مواجه میشوید. میتوانید از امکانات طراحی سایت سوپرمارکت نیز استفاده نمایید.

اهمیت طراحی سایت فروش نان چیست؟

کسب و کارهای فعال در حوزه تولید و فروش انواع نان با راه اندازی و طراحی سایت می‌توانند تغییرات چشم‌گیری در میزان فروش خود ایجاد کنند. زیرا حضور کسب و کارها در فضای مجازی کمک می‌کند تا آسان‌تر به مشتریان خود دسترسی داشته باشند و هر گونه محدودیت (مکان و زمان) را در برقراری ارتباط با آن‌ها حذف کنند. از سوی دیگر در زمان و هزینه مشتریان نیز صرفه‌جویی شده و  رضایت آن‌ها جلب خواهد شد. بنابراین شانس بیشتری جهت پیدا کردن مشتریان وفادار خواهید یافت. از دیگر مزایای طراحی سایت می‌توان به ایجاد اتوماسیون در فرآیند پاسخ‌گویی به مشتریان و خرید محصولات اشاره کرد. در ادامه با ما همراه باشید تا با مهم‌ترین امکانات طراحی سایت فروش نان بیشتر آشنا شوید.

طراحی سایت فروش نان فانتزی

چند سالی می شود که مغازه ها و فروشگاه های نان فانتزی در کنارنانوایی های سنتی مشغول به کسب و کار هستند. خوشبختانه سلیقه ی جامعه به مصرف کردن این نوع نان ها رو به افزایش است. و در مقابل صنعت نان پزی به شیوه ی مدرن در ایران شکل گرفت که هنوز در مرحله ی نوپایی است و برندهای محدودی برای نان های فانتزی کارخانه ای به وجود آماده است که دارای چند شعبه در سطح تهران و سایر شهرهای بزرگ هستند.

طراحی سایت اختصاصی فروش نان فانتزی

حال با توجه به نوپایی این صنعت، نیاز به تبلیغات در سطح وسیعی ضروری است. تبلیغات از راه های مختلفی انجام می شود مانند بیلبوردهای تبلیغاتی در سطح شهر، تیزرهای تلویزیونی. اما این راه های تبلیغاتی کارفرما را متحمل هزینه های سنگین می کند. گروه وب مب از طریق طراحی سایت فروش نان فانتزی را به شما پیشنهاد می دهد. طراحی سایت فروش نان فانتزی با صرف وقت و هزینه ی کمتر می تواند باعث جذب مشتریان خرده و عمده بسیاری برای خرید محصولات شما شود.

• امکان معرفی نوع فعالیت کاری و بیوگرافی مدیریت مجموعه در طراحی سایت فروش نان فانتزی
• امکان نمایش دادن تصاویر محصولات به صورت اسلاید شو در طراحی سایت فروش نان فانتزی
• امکان ارائه توضیحات در ذیل هر کدام از محصولات مانند: نام نان یا شیرینی، مواد لازم برای پخت آن و قیمت آن در طراحی سایت فروش نان فانتزی
• امکان آموزش آنلاین پخت انواع نان های فانتزی به صورت ویدیو و متن در طراحی سایت فروش نان فانتزی
• امکان نمایش دادن مراحل پخت انواع نان های فانتزی از ابتدا تا انتها در طراحی سایت فروش نان فانتزی
• امکان معرفی شعبه های فروش در طراحی سایت فروش نان فانتزی
• امکان فروش آنلاین محصولات در طراحی سایت فروش نان فانتزی

امکانات طراحی سایت فروش نان چیست؟

معرفی فروشگاه نان

معرفی و نمایش تجهیزات و امکانات تولید و فروش نان، موجب می‌شود اعتماد مشتریان به سمت شما جلب شود. توصیه می‌شود علاوه بر اشتراک گذاری اطلاعاتی همچون سال تاسیس، سوابق کاری، گواهی‌ها، مجوزها، لیست نمایندگی‌ها و فروشگاه‌ها و… ویدئوی با کیفیت و حرفه‌ای تهیه کرده و فرآیند تولید تا تحویل نان را در اختیار مشتری بگذارید.

دسته بندی و معرفی انواع نان

در طراحی سایت فروش نان با ایجاد منو می‌توانید انواع محصولات خود را دسته بندی کرده و در اختیار کاربران بگذارید. در صفحه معرفی نیز تصاویر باکیفیت از نان تهیه کرده و مشخصات و مواد تشکیل دهنده آن را به اشتراک بگذارید. هم‌چنین استفاده از سیستم جست و جو جهت دسترسی مستقیم به محصول توصیه می‌گردد.

فروش آنلاین نان

با ایجاد امکاناتی همچون ثبت سفارش آنلاین، راه اندازی درگاه پرداخت، صدور فاکتور آنلاین، هماهنگی زمان و روش ارسال کالا، پیگیری وضعیت سفارش، امکان ایجاد تخفیف برای گروه خاصی از مشتریان (برای نمونه مشتریان وفادار یا مشتریانی که بیش از مقدار خاصی سفارش می‌هند) و… می‌توانید محصولات را آنلاین بفروشید.

تخفیف‌ها و پیشنهادهای ویژه

در طراحی سایت فروش نان با ایجاد صفحه پیشنهادهای ویژه یا ارائه دسته بندی‌هایی همچون ارزان‌ترین‌ها، پرفروش‌ترین‌ها، پرتخفیف‌ترین‌ها و… در صفحه اصلی سایت می‌توانید مخاطبین بیشتری را به سمت خود جذب کنید.

تولید محتوا

در طراحی سایت فروش نان با ارائه محتوای جذاب و کاربردی می‌توانید مخاطبین زیادی را به سمت سایت جذب کرده و ترافیک سایت را افزایش دهید. برای نمونه تولید محتوا درباره کاربردهای انواع نان در آشپزی می‌تواند جذاب و کاربردی باشد.

طراحی اپلیکیشن

علاوه بر طراحی سایت فروش نان می‌توانید طراحی اپلیکیشن را نیز مدنظر قرار دهید. زیرا اپلیکیش‌ها با رابط کاربری آسان، بسیار مورد استقبال قرار گرفته‌اند و فرآیند خرید آنلاین را ساده‌تر نموده‌اند.

معرفی فرشگاه نان

شما در این بخش کارخانه، تولیدی یا فروشگاه نان فروشی خود را معرفی مینمایید. بدین صورت مشتریان به سمت شما جذب خواهند شد. و حس اعتماد آن ها بیشتر نیز است. علاوه بر اشتراک گذاری اطلاعات باید در مورد مواردی همچون سال تاسیس، سوابق، نمایندگی های فروش، پخش کننده ها و غیره ارائه دهید.

دسته بندی و معرفی نان

در طراحی سایت نان فروشی میتوانید منویی ایجاد کنید و نان ها را به دسته های مختلف تقسیم بندی کنید. و در هر صفحه تصویری از نان و توصیحاتی ارائه دهید. که این توضیحات میتواند شامل مواد تشکیل دهنده نان، مزایای این نوع نان و غیره باشد.

تخفیف ها و پیشنهادات

در طراحی سایت نان فروشی پیشنهاد های ویژه ای است که میتوانید نان ها را دسته بندی کنید. شرکت طراحی سایت معتبر دئووب همواره شما را در زمینه کسب و کار مشاوره میدهید. با ما تماس بگیرید.

فورش آنلاین نان

میتوانید به صورت آنلاین سفارش گیری کنید. درگاه پرداخت خود را راه اندازی کنید. و به کاربر توصیه کنید که نان موردنظر خود را انتخاب کرده و سفارش بدهند. همچنین کاربران میتوانند با عضویت از سایت شما، نان تازه را درب منزل تحویل بگیرند. همچنین میتوانید با شرکت ها و سازمان ها همکاری داشته باشید. و نان های تازه را صبح ها به صورت کلی ارسال نمایید. برای مثال در طراحی سایت خشکبار نیز توضیح دادیم که از طراحی سیستم فروش آنلاین در طراحی فروشگاه اینترنتی استفاده میکنیم.

تولید محتوا

در طراحی سایت نان فروشی میتوانید محتوای جذاب را در اختیار کاربران قرار دهید. تا سایت خود را از نظر محتوا بروز نگه دارید. و ترافیک سایت خود را با این وسیله افزایش دهید. برای مثال میتوانید در مورد کاربردهای انواع نان ها در آشپزی مطالب بسیار جذابی را ارائه دهید. میتوانید از امکانات طراحی سایت شیرینی فروشی استفاده نمایید.

هزینه طراحی سایت فروشگاهی نان فانتزی

هزینه طراحی سایت فروشگاهی نان فانتزی با توجه به امکانات و قابلیت هایی که نیاز دارید محاسبه میشود. با توه به آنکه تعداد سایت های سفارش آنلاین نان تازه درب منزل زیاد شده اند. شما باید بتوانید در این میان دیده شویدو پیشنهاد شرکت سئو سایت و طراحی سایت دئووب این است که در میان سایر سایت ها رتبه های اولیه در گوگل را داشته باشید.

برای بودن در رتبه های اولیه باید سئو سایت اصولی طبق کلمات کلیدی که مردم در حوزه نان و شیرینی جستجو میکنند در نتایج اولیه باشید تا صرفا بر روی لینک سایت شما کلیک کنند. برای برآورد هزینه طراحی وب سایت فروشگاهی نان و هزینه سئو سایت نان فروشی میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

طراحی سایت فروش نان با وب مب

مجموعه وب مب فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده و آماده ارائه خدمات در زمینه مشاوره طراحی سایت فروش نان، پیاده سازی سازی طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن، پشتیبانی سایت، به روز رسانی سایت، ایمن سازی سایت، سئو سایت، دیجیتال مارکتینگ، ثبت دامنه و ارائه خدمات هاست به شما مشتریان عزیز است. در ادامه با ما بیشتر آشنا شده و جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید.

فهرست مطلب

خدمات ما

گروه طراحی وب سایت وب مب فعال در عرصه خدماتی همچون طراحی سایت، سئو و بهینه سازی، طراحی اپلیکیشن های موبایلی و نرم افزار های تحت وب و ارائه دیگر خدمات در حوزه نرم افزار در تلاش است تا تمام نیازهای کاربران در زمینه آنلاین سازی کسب و کار به بهترین شکل ممکن و بهره‌گیری از جدیدترین استانداردها و اصول روز در حداقل زمان و با کمترین هزینه پوشش دهد

آیا به دنبال یک شرکت خوب هستید برای

طراحی سایت فروش نان

pricing-starter.png

پلن پایه

تماس بگیرید
 • هاست پر قدرت 2 گیگی رایگان
 • دامنه ی رایگان
 • بک آپ گیری ماهانه رایگان
 • سایت چند زبانه
 • خدمات سئو (on-page) رایگان
 • و صدها ویژگی دیگر
pricing-business.png

پلن محبوب

تماس بگیرید
 • هاست پر قدرت 5 گیگی رایگان
 • دامنه ی رایگان
 • بک آپ گیری ماهانه رایگان
 • سایت چند زبانه
 • خدمات سئو (on-page) رایگان
 • و صدها ویژگی دیگر
pricing-ultimate

پلن حرفه ای

تماس بگیرید
 • هاست پر قدرت 10 گیگی رایگان
 • دامنه ی رایگان
 • بک آپ گیری ماهانه رایگان
 • سایت چند زبانه
 • خدمات سئو (on-page) رایگان
 • و صدها ویژگی دیگر

طراحی سایت زیبا

طراحی سایت فروش نان زیبا و چشم نواز را از وب مب بخواهید. 

طراحی وب سایت کاربرپسند

طراحی سایت فروش نان کاربر پسند و فوق العاده را از وب مب بخواهید. 

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت فروش نان ارزان و خوش قیمت را از وب مب بخواهید. 

کدنویسی با استانداردهای روز

ما تمام استانداردها و مدل های روز طراحی سایت فروش نان را در سایت شما رعایت خواهیم کرد.

امکانات کامل و حرفه ای

پشتیبانی و آموزش ویژه

برخی از نمونه کارهای اخیر ما

ارتباط با ما