تعرفه - نمونه کار - سفارش آنلاین

قم به عنوان پایتخت مذهبی و فرهنگی در کشور به شمار رفته و مهاجرین زیادی نسبت به سایر شهرها دارد. هم‌چنین این شهر یکی از قطب‌های بزرگ انتشار کتاب به شمار می‌رود. از لحاظ وجود مکان‌های زیارتی نیز مکان مهمی جهت گردشگری است. از این رو کسب و کارهای موجود در این شهر قابلیت‌های زیادی جهت توسعه دارند.  اگر کسب و کار شما امروزه در فضای مجازی حضور نداشته باشد، به مرور موقعیت خود را نسبت به رقبا از دست داده و حذف خواهد شد. از مزیت‌های کسب و کار آنلاین می‌توان به ایجاد اتوماسیون در فرآیند کاری، افزایش فروش و درآمد، کاهش هزینه‌های تبلیغات و بازاریابی و… اشاره کرد.  بنابراین طراحی سایت در قم می‌تواند گزینه مناسبی جهت رونق کسب و کار شما باشد.

طراحی سایت در قم

 

انواع طراحی سایت در قم چیست؟

در طراحی سایت اطلاع رسانی خدمات و محصولات خود را به کاربران فضای مجازی معرفی می‌کنید. در گذشته هزینه روش‌های اطلاع رسانی زیاد بود و اثربخشی چندانی نداشت. زیرا تمام مخاطبین هدف را در بر نمی‌گرفت.  اما با طراحی سایت، اطلاع رسانی به مخاطبان هدف صورت گرفته و میزان اثر بخشی به شدت افزایش می‌یابد. در طراحی سایت فروشگاهی امکان مشاهده، بررسی، انتخاب و فروش آنلاین محصول به کاربر ارائه می‌شود. طراحی سایت فرآیندی نیز جهت یک فرآیند خاص برنامه نویسی می‌شود و می‌توان برای سایت‌های مشابه همچون دیجی کالا، دیوار، آژانس گردشگری و … استفاده نمود.

اما مراحل طراحی سایت در قم چیست؟

۱- امکانات و فرآیندهای سایت طبق اهداف کسب و کار، روانشناسی مشتریان و تحلیل رفتار رقبا بررسی می‌گردد

۲- Host و دامنه متناسب با نیازها و اهداف سایت انتخاب می‌شود

۳- نیاز سنجی‌ها بررسی شده و امکانات و فرآیندهای مورد نظر پیاده سازی می‌شود

۴- رابط‌های گرافیکی مناسب، به صورت قالب آماده یا قالب اختصاصی انتخاب می‌شود

۵- سایت آپلود می‌شود

طراحی سایت قم

پرسش‌های متداول طراحی سایت در قم …

هزینه طراحی سایت در قم چگونه است؟

اگر شما به دنبال طراحی سایت در قم باشید و در این زمینه تحقیق کرده باشید قطعا با قیمت های متفاوتی مواجهه شده اید که باعث سردرگمی هر شخص میشود زیرا برای قیمت گذاری طراحی سایت هیچ مرجعی وجود ندارد و این شما هستید که باید با دقت شرکتی را بیابید که تمام خواسته های شمارا با قیمت مناسب و مطابق درخواست شما اجرا نماید، کمی دقت کنید و به این جمله قدیمی فکر کنید “هر چقدر پول بدهی آش میخوری” وقتی شخصی به شما بگوید با کمترین هزینه بیشترین امکانات را در سایت خود دریافت میکنید ولی دارای تیم تخصصی و پشتیبانی و مکان مناسب نباشد قطعا این حرف بی اساس است زیرا برای طراحی یک سایت اصولی و با پشتیبانی، نیاز به یک تیم قوی طراحی سایت وجود دارد …

هزینه طراحی سایت با توجه به امکانات و فرآیندهای سایت، بسیار متفاوت است. با استفاده از قالب آماده که از قبل توسط تیم‌های برنامه‌نویسی طراحی شده است، با قیمتی مقرون به صرفه می‌توان سایت را طراحی کرد. اما اگر کسب و کار بزرگی دارید نیاز است تا یک طراحی سایت حرفه‌ای و اختصاصی داشته باشید.

طراحی سایت ارزان قم

در ادامه بررسی قیمت طراحی سایت در قم ، به این مورد هم اشاره میکنیم که اگر شرکتی را پیدا کردید که دارای تیم تخصصی و با سابقه بود هم نمیتوان هر قیمتی را پذیرفت ، در واقع شما با توجه به نیازهایتان چندین شرکت معتبر را بیابید و سپس به بررسی و مقایسه قیمت های آنها با توجه به خدماتی که به شما ارائه میدهند بپردازید.

طراحی سایت خوب که به بهبود کسب و کار شما کمک کند به مولفه های زیادی بستگی دارد از جمله گرافیک خوب ، تجربه کاربری مناسب و بهینه بود سایت که منجر به دیده شدن وب سایت شما میشود . اما بعد از این موارد باید به پشتیبانی و نگهداری سایت هم توجه کرد که شاید در ابتدای کار چندان برای شما اهمیت نداشته باشد اما حتما این مورد را نیز در برری خود لحاظ کنید تا در آینده به مشکل بر نخورید .

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در قم

طراحی فروشگاه اینترنتی در قم با توجه به افزایش تمایل مشتریان به خرید اینترنتی و این شکل سفارش و حضور پررنگ تر فروشندگان کالا و خدمات در بستر اینترنت امری مهم و ضروری است. دلایل زیادی موجب مطرح شدن و برندینگ یک فروشگاه اینترنتی می شود یکی از مهم ترین دلایل این است که طراحی فروشگاه آنلاین در قم باید به گونه ای باشد که حس امنیت در خرید و اعتماد متقابل را به مشتری القا کند و او را به مشتری دائمی تبدیل کند.

در فروشگاه آفلاین و سنتی هم اولین مراجعه و نحوه استقبال فروشنده، نقش مهم و کلیدی در خرید مشتری دارد؛ این مسئله در فروشگاه اینترنتی هم وجود دارد. سایتی که از نظر روانشناسی خرید، المان های دیداری مناسب و برنامه و استراتژی دقیقی برای فروش طراحی کرده باشد به عنوان یک سایت حرفه ای و تخصصی معرفی می شود.

چرا طراحی سایت برای کسب و کارها مهم است؟

ابتدا به شما تبریک می گوییم که قصد راه اندازی کسب و کار آنلاین برای کسب و کار آفلاین یا سنتی خود دارید و تبریک دوم را به دلیل اینکه در حال پیگیری و پیدا کردن بهترین تیم طراحی سایت در قم هستید می گوییم. قطعا تلاش شما بیهوده نیست و موفقیت در انتظار شماست.

در حال حاضر در کشور، گردش مالی در حوزه تجارت الکترونیک از هر حوزه ای بیشتر است و هر کسی که خواهان کسب درآمد بیشتر است وارد حوزه تجارت الکترونیک می شود. اما باید به صورت حرفه ای و توانمند در این حوزه فعالیت کنید یا به عبارتی سایت حرفه ای و بروزی را در کنار بهینه سازی سایت خود و کسب نتایج مطلوب در گوگل داشته باشید. چرا که با بالا آمدن در نتایج گوگل سهم بیشتری از بازار خود را دارید.

وب مب با به کارگیری متخصصان توانمند و حرفه ای خود، همیشه یکی از انتخاب های برندهای برتر ایران، همچون فروشگاه زنجیره ای رفاه و شرکت سامان چوب و شرکت کی لپ و… بوده است و البته جایگاه مطمئن و متفاوتی برای طراحی و توسعه کسب و کار آنلاین شما باشد.

طراحی انواع سایت های اختصاصی، شرکتی و به خصوص فروشگاهی و … در سطوح ساده تا فوق پیشرفته با قوی ترین زبان های برنامه نویسی دنیا و برترین CMS ها، از خدمات تیم وبین سئو می باشد.

انتخاب هاست و دامنه مناسب چگونه است؟

قبل از راه اندازی سایت، تهیه هاست و دامنه از ضروریات کار به شمار می‌آید. دامنه در واقع آدرس و نام سایت شما است. انتخاب نام مناسب نقش مهمی در برندینگ کسب و کار شما خواهد داشت. هاست نیز فضایی است که اطلاعات سایت بر روی آن ذخیره می‌شود. باید توجه داشته باشید.حجم اطلاعات و میزان ترافیک سایت خود در هنگام انتخاب هاست در نظر بگیرید. انتخاب هاست مناسب نقش مهمی در افزایش سرعت سایت شما دارد.

سئو چه نقشی در موفقیت کسب و کار دارد؟

باید بتوانید همواره در دید مشتریان خود باشید، در غیر این صورت کاربران رقبای شما را انتخاب کرده و به مرور حذف خواهید شد. در این راستا رعایت اصول سئو بسیار مهم است. سئو پارامترهای مختلفی را در برمی‌گیرد. برای نمونه سئو سورس، افزایش سرعت سایت، تولید محتوای کاربردی، طراحی سایت ریسپانسیو و …

چگونه طراحی جذاب و حرفه ای داشته باشید؟

در همان نگاه اول مخاطب باید با یک سایت جذاب و حرفه‌ای رو به رو شود. در این صورت است که در ذهن او ماندگار خواهید شد. هم‌چنین کاربر باید بتواند با کم‌ترین تعداد کلیک‌ها و بدون سردرگمی به اهداف خود در سایت دست یابد. در این راستا حتما اصول رابط کاربری و تجربه کاربری را به کار گیرید. البته در نظر داشته باشید در کنار ظاهر زیبا، در نهایت محتوای سایت است که مخاطب را ماندگار خواهد کرد.

چگونه در فضای مجازی تبلیغات داشته باشید؟

برای تثبیت حضور خود در فضای مجازی، افزایش تعداد مخاطبان و حفظ جایگاه خود نزد رقبا، تبلیغات را جدی بگیرید. خدمات بازاریابی دیجیتال، محصولات و خدمات شما را در فضای مجازی به مخاطبین هدف معرفی می‌کند. مزیت اصلی این روش بازاریابی کاهش هزینه و افزایش اثربخشی نسیت به سایر روش‌ها است.

تیم وب مب در طی چند سال فعالیت خود در عرصه طراحی سایت و هم دیجیتال مارکتینگ و سئو، رزومه ای برپار و قوی دارد؛ مخصوصا در زمینه طراحی سایت در قم.

طراحی سایت رفاه مارکت، طراحی کمپین پیوند ایرانی بانک تجارت، طراحی سایت سامان چوب در قم، طراحی سایت سیمینه در قم،طراحی سایت کتاب آریا در قم و طراحی بیش از ۵۰ سایت برتر و بزرگ فروشگاهی و صدها سایت شرکتی ….

طراحان سایت ماهر و مجرب ما طرح های بسیار متفاوت و الهام بخشی را براساس برند شما طراحی می کنند که تجربه ای بسیار لذت بخش و موثر برای کاربران و مخاطبان شما به همراه دارد. کافی رویای خودتان از طراحی سایت در قم را به ما بگویید تا آن را برای شما عملی کنیم.

پرسونا مشتریان شما یا همان شخصیت کاربران سایت شما برای تیم طراحی سایت ما بسیار اهمیت دارد و بر اساس تجربه های مختلفی که در زمینه های مختلف دارند نیز می توانند لذت بخش ترین تجربه را هنگام کار با سایت شما را به کاربرانتان هدیه کنند.

هدف تیم وب مب از طراحی سایت در قم فقط فقط دریافت پروژه طراحی سایت نیست! اجازه بدهید باهم کاملا صادقانه صحبت کنیم شما می توانید هر جای دیگری در قم یا ایران، سایت خود را طراحی کنید اما وب مب در تلاش است که به شما کمک کند تا سایتی قوی و جذاب برای کاربران خود داشته باشید و شما را کمک کند تا با مشاوره های خود به کسب درآمد از طریق وبسایت خود برسید.

طراحی سایت در قم با وب مب

مجموعه وب مب با بیش از دو دهه حضور در حوزه طراحی سایت (از سال ۱۳۷۷) ، طراحی اپلیکیشن، خدمات هاست و دامنه و دیجیتال مارکتینگ همراه شما مشتریان عزیز است.

مزایای مجموعه وب مب …

مشاوره و آموزش

قبل از راه اندازی سایت خود از خدمات مشاوره تخصصی طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن، هاست، دامنه، مشاوره مدیریتی و بازاریابی دیجیتال بهره مند شوید. هم‌چنین وب مب در کنار شما است تا با آموزش حضوری و مجازی بتوانید سایت خود را مدیریت کنید.

پشتیبانی و گارانتی

مجموعه وب مب پس از اتمام پروژه با ارائه خدمات پشتیبانی سایت و گارانتی ویژه همراه مشتریان خود است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید.

 

فهرست مطلب

خدمات ما

گروه طراحی وب سایت وب مب فعال در عرصه خدماتی همچون طراحی سایت، سئو و بهینه سازی، طراحی اپلیکیشن های موبایلی و نرم افزار های تحت وب و ارائه دیگر خدمات در حوزه نرم افزار در تلاش است تا تمام نیازهای کاربران در زمینه آنلاین سازی کسب و کار به بهترین شکل ممکن و بهره‌گیری از جدیدترین استانداردها و اصول روز در حداقل زمان و با کمترین هزینه پوشش دهد

آیا به دنبال یک شرکت خوب هستید برای

طراحی سایت در قم

pricing-starter.png

پلن پایه

تماس بگیرید
 • هاست پر قدرت 2 گیگی رایگان
 • دامنه ی رایگان
 • بک آپ گیری ماهانه رایگان
 • سایت چند زبانه
 • خدمات سئو (on-page) رایگان
 • و صدها ویژگی دیگر
pricing-business.png

پلن محبوب

تماس بگیرید
 • هاست پر قدرت 5 گیگی رایگان
 • دامنه ی رایگان
 • بک آپ گیری ماهانه رایگان
 • سایت چند زبانه
 • خدمات سئو (on-page) رایگان
 • و صدها ویژگی دیگر
pricing-ultimate

پلن حرفه ای

تماس بگیرید
 • هاست پر قدرت 10 گیگی رایگان
 • دامنه ی رایگان
 • بک آپ گیری ماهانه رایگان
 • سایت چند زبانه
 • خدمات سئو (on-page) رایگان
 • و صدها ویژگی دیگر

طراحی سایت زیبا

طراحی سایت در قم زیبا و چشم نواز را از وب مب بخواهید. 

طراحی وب سایت کاربرپسند

طراحی سایت در قم کاربر پسند و فوق العاده را از وب مب بخواهید. 

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت در قم ارزان و خوش قیمت را از وب مب بخواهید. 

کدنویسی با استانداردهای روز

ما تمام استانداردها و مدل های روز طراحی سایت در قم را در سایت شما رعایت خواهیم کرد.

امکانات کامل و حرفه ای

پشتیبانی و آموزش ویژه

برخی از نمونه کارهای اخیر ما

ارتباط با ما