شرکت فنی مهندسی وب مب (طراحان سیستم پایا)
09127185798 | info@web-meb.com | 02166600504

طراحی سایت تاسیساتی(تعرفه +نمونه کار+ سفارش آنلاین)

طراحی سایت تاسیساتی

طراحی سایت تاسیساتی

طراحی سایت تاسیساتی چه اهمیتی دارد؟

با طراحی سایت تاسیساتی می توانید مستقیماً با مخاطبین مورد نظر خود ارتباط برقرار کرده و محصولات و خدمات خود را به آنها معرفی کنید. شرکت های تاسیساتی معمولا تجهیزات تاسیساتی را می فروشند. سایر دسته ها نیز برای نصب این تجهیزات خدمات ارائه می دهند. طراحی سایت تاسیساتی بهترین فرصت را برای ارتباط با مشتریان بالقوه شما ایجاد می کند و با معرفی محصولات و خدمات با حذف محدودیت های مکانی و زمانی، آنها را به مشتریان واقعی خود تبدیل می کند. اما چه ویژگی هایی را باید در سایت خود قرار دهید؟

 

طراحی سایت تاسیساتی

امکانات طراحی سایت تاسیساتی چیست؟

طراحی صفحه درباره ما

با ایجاد صفحه ای درباره ما در طراحی سایت تاسیساتی خود، خود را به طور کامل به مشتریان معرفی کنید و اعتماد آنها را جلب کنید. به اطلاعاتی مانند سال تاسیس، رزومه، معرفی موسسان، گواهینامه ها و مجوزها، اهداف و مزایا و غیره نیاز دارد.

طراحی صفحه تماس با ما

ایجاد صفحه تماس با ما در طراحی سایت تاسیساتی اطلاعاتی مانند شماره تماس، آدرس و نقشه گوگل را در اختیار کاربران قرار می دهد. ایجاد چنین واحدی برای رسیدن مشتری به شما بسیار ضروری است.

دسته بندی و معرفی محصولات و خدمات

در طراحی سایت تاسیساتی در منوی سایت، انواع خدمات و محصولات را در یک چیدمان خاص به مشتری ارائه دهید. سپس به هر صفحه یک صفحه جداگانه اختصاص دهید. ارائه تصاویر با کیفیت برای محصولات و ارائه توضیحات کامل به مشتری. همچنین هنگام ارائه خدمات، شرایط و ضوابط خدمات را به مشتری اطلاع دهید.

استفاده از امکاناتی مانند فیلتر محصولات بر اساس امکانات مختلف از جمله سیستم جستجو، قیمت، برند و … برای دسترسی مستقیم به محصولات می تواند دسته بندی مورد نظر مشتری و استفاده از سیستم مقایسه محصول را فراهم کند.

فروش آنلاین و رزرو آنلاین

با ایجاد سامانه رزرواسیون آنلاین، مشتری می تواند زمان و مکان ارائه خدمات را ثبت کند. پیامک یا ایمیلی نیز برای تایید برای او ارسال می شود. همچنین می توانید یک فروشگاه اینترنتی برای فروش محصولات ایجاد کنید و امکاناتی مانند افزودن محصول به سبد خرید، راه اندازی درگاه پرداخت آنلاین، صدور فاکتور خرید، هماهنگی زمان و نحوه تحویل و پیگیری وضعیت سفارش را فراهم کنید. ، و فروش محصول.

مشاوره و پشتیبانی آنلاین

با ایجاد صفحه مشاوره و پشتیبانی آنلاین در طراحی سایت تاسیساتی می توانید دسترسی خود به مشتریان را مدیریت کرده و رضایت آنها را جلب کنید. سپس می توانید مشتریان وفادار پیدا کنید. استفاده از سامانه چت آنلاین و ارسال تیکت توصیه می شود.

طراحی سایت تاسیساتی با وب مب

مجموعه وب مب از سال 1388 فعالیت می کند. این مجموعه با ارائه خدمات در زمینه طراحی سایت تاسیساتی، طراحی اپلیکیشن، هاست و ارائه دامنه، سئو، دیجیتال مارکتینگ، پشتیبانی سایت و مشاوره کسب و کار آنلاین در کنار شما مشتریان عزیز خواهد بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب

لینک ها :

et, eget commodo in ut lectus Lorem porta.