افزایش بازدید استوری اینستاگرام

ترافیک استوری اینستاگرام را افزایش دهید

استوری در اینستاگرام ثابت کرده است که یک کانال بسیار مفید و محبوب است. با این حال، مدیران صفحات کاری اینستاگرام مدام از خود این سوال را می پرسند: تعداد استوری ها چقدر باید باشد؟ اگر روزانه تعداد زیادی استوری اینستاگرام منتشر کنید، آنها یکی پس از دیگری گروه بندی و نمایش داده می شوند. آیا این زنجیره داستان بر دسترسی تأثیر می گذارد و چه زمانی فالوورها اذیت می شوند؟

طول داستان از نظر آماری تأثیر معناداری بر رفتار و دسترسی کاربر دارد. یافته های زیر به ویژه قابل توجه است:

  • داستان‌های طولانی‌تر نسبت به داستان‌های کوتاه‌تر به دنبال‌کنندگان بیشتری می‌رسند.
  • اکثر کاربران در چند فریم اول یک داستان تصمیم می گیرند که آیا به تماشای آن ادامه دهند یا خیر.
  • نرخ خروج کاربر با هر فریم کاهش می یابد.
  • در پایان یک داستان 20 فریمی، 56 درصد از کاربران هنوز در داستان هستند.
  • داستان های تک فریمی نادر هستند و احتمالاً در پروفایل های کوچکتر و خصوصی تر یافت می شوند.
  • ویدیوها برای داستان های کوتاه و تصاویر برای داستان های طولانی تر بهتر هستند.
  • داستان ها معمولاً گروه بندی می شوند.

طول عمر داستان ها 24 ساعت است. اگر یک پروفایل اینستاگرام چندین استوری در روز پست کند، گروه بندی و پخش می شود و با قدیمی ترین استوری شروع می شود. این منجر به یک داستان بزرگ از چندین فریم می شود. داستان ها دیگر فردی نیستند، بلکه بخشی از یک گروه هستند.

افزایش بازدید استوری اینستاگرام

ترس از دست دادن

در اینستاگرام، کاربر همیشه این امکان را دارد که از مجموعه کامل استوری‌ها صرفنظر کند. این یک تهدید قریب الوقوع برای دسترسی به هر فریم است. پس از خروج از استوری ها، کاربر دیگر فریم ها را تا پایان استوری نمی بیند و محتوای آن ها هرگز به دستشان نمی رسد. به طور متوسط ​​حدود 5 درصد از داستان ها حذف می شوند. در نگاه اول، این یک مقدار پایین قابل قبول به نظر می رسد. با این حال، این میانگین کلی نرخ خروج همه فریم ها است. پس از بررسی بیشتر، جزئیات جالبی وجود دارد.

نرخ خروجی در اولین فریم یک داستان بالاترین است. 8٪ از کاربران اینجا تصمیم می گیرند که نمی خواهند به تماشا ادامه دهند. در فریم دوم نرخ خروج به 3 درصد کاهش می یابد. در واقع، همانطور که کاربر خود را در داستان غوطه ور می کند، به طور فزاینده ای در حال کاهش است. در ابتدا، نتایج غیر قابل تصور به نظر می رسد. ممکن است فکر کنید که با هر فریم اضافی، نرخ خروجی افزایش می یابد، اما کاملا برعکس. کاربرانی که علاقه ای به محتوای استوری ندارند زودتر آن را ترک می کنند و تنها کسانی را رها می کنند که واقعا به داستان اهمیت می دهند و آن را برایشان جالب می دانند.

با این حال، کاهش نرخ خروجی در هر فریم نباید این واقعیت را پنهان کند که داستان های طولانی تر دائماً دنبال کنندگان خود را از دست می دهند. تنها پس از پنج فریم، تنها 80 درصد از کاربرانی که در ابتدای داستان به آنها دسترسی داشتند، همچنان در حال تماشا هستند. پس از 20 فریم، تنها 56 درصد باقی می ماند. نکته مثبت این است که بیش از نیمی از کاربران داستانی را با بیش از 20 فریم به رخ می کشد. بسته به آنچه می خواهید به دست آورید، این نیز می تواند یک ارزش شگفت انگیز باشد.

یک چیز واضح است، هر کسی که می خواهد پیام مهمی را از طریق یک داستان منتقل کند، باید آن را در درجه اول قرار دهد.

ایجاد محتوای جذاب برای استوری و داشتن استراتژی در فرآیند مدیریت صفحه کاری نیاز به زمان و خلاقیت دارد و به عنوان مدیر یک صفحه تجاری در اینستاگرام ممکن است زمان کافی برای مدیریت صحیح صفحه خود نداشته باشید. پکیج های مدیریت صفحات وب فارسی و ادمین حرفه ای، پیج موفق تر و بازدید بیشتر در استوری ها.

نوع داستان تفاوت ایجاد می کند.

تفاوت جالبی در انواع قاب ها وجود دارد. یک داستان می تواند شامل تصاویر یا ویدیوهای جداگانه باشد. به خصوص در ابتدا، ویدیوها بسیار کمتر از بین می روند. از طرف دیگر، هر چه یک داستان طولانی تر شود، بیشتر تغییر می کند. همانطور که تعداد فریم ها افزایش می یابد، کاربران تمایل دارند اگر داستان ها حاوی تصاویر باشند، مردد هستند که درک آن آسان است. از یک طرف، تصاویر تنها 5 ثانیه طول می کشد، در حالی که فیلم ها 15 ثانیه هستند. یک داستان با پنج فریم حاوی تصاویر 25 ثانیه طول می کشد، در حالی که همان داستان با فیلم ها 1:15 دقیقه طول می کشد. از طرفی کاربر در ابتدا آماده است کمی بیشتر به یک ویدیو توجه کند، زیرا برخلاف تصویر ممکن است بعدا اتفاق جالبی بیفتد. این دو اثر دوره های مختلف نرخ تصادف را در زمان های مختلف توضیح می دهند.

افزایش بازدید استوری اینستاگرام

دسترسی در حال افزایش است.

شگفت‌انگیزترین یافته این است که طول داستان با دسترسی به کل داستان مرتبط است. فقط نرخ دسترسی فریم اول مقایسه شد، زیرا از آنجا خود کاربران تصمیم به ترک یا ماندن می‌گیرند. آنها کنترل بسیار کمی روی اولین فریم ارائه شده توسط الگوریتم اینستاگرام دارند.

جدا از پروفایل های بسیار بزرگ، داستانی با فریم های زیاد چیزی فراتر از داستانی با فریم های کمتر است. شروع داستان اگر فریم های بیشتری داشته باشد و کاربر تاثیری روی آن نداشته باشد توسط کاربران بیشتری دیده می شود.

 

داستان‌ها راهی عالی برای اشتراک‌گذاری محتوای طولانی‌تر هستند. نرخ استوری اینستاگرام در روز هیچ تاثیر منفی بر تعداد کاربرانی که به استوری دسترسی دارند ندارد، در واقع برعکس است. با این حال، باید توجه داشت که بسیاری از کاربران داستان را می بندند. بنابراین، داستان ها همیشه باید با مهم ترین یا قانع کننده ترین مطالب شروع شوند.

مطالب مرتبط