اصل موفقیت در طراحی سایت و کسب و کار اینترنتی

اصل موفقیت در طراحی سایت و کسب و کار اینترنتی

اصل موفقیت در طراحی وب سایت و کسب و کار اینترنتی چیست؟

 

در شرایط اقتصادی کنونی کشور یکی از دغدغه های مردم شناسایی راه های حفظ سرمایه و جلوگیری از کاهش ارزش آن است.اما افرادی که روحیه کارآفرینی دارند به دنبال کار در مشاغلی هستند که در حال حاضر و سال های آینده رشد و سود خوبی داشته باشند.

از دیدگاه کارشناسان یکی از اصلی ترین گزینه ها استفاده بهینه از پتانسیل های فضای مجازی و اینترنت است. با توجه به کاهش چشمگیر سرمایه اولیه مورد نیاز و ظرفیت 40 میلیون کاربر اینترنت، این روش بستری کاملا مستعد رشد و تکثیر تصاعدی است. اما در این شرایط افراد زیادی به فضای مجازی آمده اند و موفق به طراحی سایت نشده اند.

در سه سال اخیر حضور در فضای مجازی به خصوص طراحی سایت، فروشگاه و درخواست بسیار استقبال می شود. مواجه شده. آیا واقعا حرکت در این مسیر مثمر ثمر است یا تبی است که از بین می رود؟
 راه اندازی کسب و کار در فضای مجازی یا انتقال یک تجارت سنتی به اینترنت قطعاً سودآور است و سودآوری آن به دلایل زیادی با سایر روش های موجود کارآفرینی قابل مقایسه نیست، اما راه ها و روش های خاص خود را دارد.
این عادت وجود دارد که وقتی موفقیت یک فرد را در یک زمینه می بینیم فقط به ظاهر آن توجه می کنیم و در بررسی احساسات احساس نمی کنیم.

روش و مسیر در نتیجه این رفتار، برخی افراد بلافاصله روش های موفقیت کپسولی را در قالب کپی عملکرد به متقاضیان ناآگاه پیشنهاد می کنند. خب طبیعتا متخصصان مدیریت و کسب و کار در این راه موفق می شوند و بسیاری از افراد به امید موفقیت مقداری از پول و وقت خود را از دست می دهند.

اصل موفقیت در طراحی سایت و کسب و کار اینترنتی چیست؟

ما دو راه حل برای این مشکل داریم که موفقیت را تضمین می کند. ابتدا مراحل و مسیر حضور در فضای مجازی را مرحله به مرحله و به طور کامل طی کنید. دوم اینکه کار را به شرکتی بسپارید که حرفه ای کار می کند.

این مراحل چیست؟

 ابتدا باید به این سوالات پاسخ دهیم. من چه می خواهم، هدفم چیست، مخاطبان هدف من چه کسانی هستند، رقبای من چه کسانی هستند، چه چیزی برای مشتریانم دارم، آنها به چه چیزهایی نیاز دارند و چه تفاوتی بین من و رقبای من وجود دارد؟
پاسخ صحیح به این سوالات موضوع یک پروژه مدیریتی با تحقیقات بازار است، اما فشرده سازی این مرحله با استفاده از مشاوران مجرب و مسلط امکان پذیر است
گام بعدی تدوین استراتژی مناسب برای عملیاتی کردن اهداف با رویکرد استفاده از ظرفیت فضای مجازی خواهد بود. حالا می خواهد طراحی سایت، حضور در شبکه اجتماعی یا اپلیکیشن موبایل باشد این مرحله از استراتژی محتوا آغاز می شود.

به الزامات طراحی سایت می رسد و روش های جذب مخاطب در دیجیتال مارکتینگ را تعیین می کند و سپس ویژگی های هاست و سرور پشتیبان ایران را با توجه به جامعه هدف تعیین می کند
آیا راه خاصی برای ورود به این قسمت وجود دارد. خوب اگر این ظرفیت برای همه مناسب نیست با اصل تاثیر جدی آن بر اقتصاد منافاتی ندارد؟
 شما واقعاً هیچ کسب و کاری را با نگاه کردن به ظاهر آن انتخاب نمی کنید. چه بسیار افرادی که سود قابل توجه کسب و کار مواد غذایی و مواد غذایی را شنیده و واحدهای مختلف کسب و کار مواد غذایی را راه اندازی کرده اند. مقداری سرمایه گذاری کرده اند و بعد از مدتی آن را با ضرر بسته اند. هر کسب و کاری راهی دارد و نیازمند مراحل دقیق است.
همچنان کسب و کارها در حوزه فضای مجازی با توجه به نیازهای بالای جامعه، بازار هدف گسترده و آماده و سرمایه اولیه کمتر مورد نیاز است. نسبت به سایر مشاغل بهترین راه برای رشد و موفقیت است.
بسیاری از اوقات ما آنچه را که می توانیم انجام می دهیم.
وقتی می خواهیم در فضای مجازی موفق شویم، به جای برنامه ریزی استراتژیک، تحقیق بازار و توسعه استراتژی محتوا را در نظر بگیریم. ما مستقیماً به سراغ طراحی سایت می رویم که به صورت دم دستی به شرکت یا شخصی که کمترین هزینه یا بهتر را ارائه می دهد ما را متقاعد می کند.
در نظرسنجی که از بهترین شرکت های طراحی وب انجام شده، اکثر سفارشات با مشکلات محتوایی روبرو هستند، به این معنی که مشتری هنوز نمی داند چه می خواهد حتی در این مرحله. اما او می خواهد یک سایت یا اپلیکیشن داشته باشد و می خواهد موفق شود.
متأسفانه به ندرت شرکت طراحی سایتی را می‌یابید که دانش ارائه این خدمات مشاوره مدیریتی را داشته باشد. در این مرحله به یک مشاور حرفه ای نیاز دارید. خروجی این مرحله تقریبا تکلیف مدیر پروژه را مشخص می کند.
و ما معتقدیم که انجام صحیح این مرحله بسیار مهمتر از پرش به مرحله اجرای پروژه است. شرط لازم برای ارائه این مشاوره، وجود دانش آکادمیک با سابقه طولانی در این صنعت است.
در هر صورت خروجی این قسمت باید صفر تا صد کار باشد. مشخص کرده است که چه کاری باید انجام شود.
با این کار، انتخاب یک مجری یا حتی تقسیم پروژه بین چندین مجری به راحتی انجام می شود.
خروجی های این مشاوره پاسخ های دقیق و قانع کننده ای را برای سرمایه گذار و صاحب کسب و کار و مسیر حرکت پروژه در مراحل سایت ارائه می دهد.

طراحی شامل تکمیل محتوا، فرآیندهای تعاملی آن با مخاطب و همچنین برنامه های بازاریابی دیجیتال به خوبی تعریف شده است. یعنی نمی توان این مرحله را نادیده گرفت.

مراحل این است که وارد مرحله طراحی سایت و سپس خرید و راه اندازی آن و کسب موفقیت شوند، اما پایه و اساس این تجارت متزلزل است و نمی دانند فردا در مقابل اقدامات جدید رقابتی باید چه کنند.
هزینه ای که در این مرحله متحمل می شویم، اولاً احتمال شکست پروژه را به حداقل می رساند و ثانیاً هزینه اجرای پروژه را به طور کامل کاهش می دهد.
چگونه هزینه پروژه را کاهش دهیم؟
فرض کنید زمین دارید و می خواهید ساختمانی روی آن داشته باشید. . احتمال باز کاری، بازسازی، تخریب، دست کم گرفتن بودجه پروژه، یا خرید خدمات گرانتر از پیمانکاران تنها زمانی ناچیز است که شما یک برنامه روشن از آنچه باید انجام دهید و یک مجری مناسب با آن داشته باشید. شما بهینه را انتخاب می کنید.

اکنون پس از مشاوره خدمات، کدام شرکت را اجرا و طراحی سایت یا اپلیکیشن یا دیجیتال مارکتینگ و هاست و آیا سرور مناسب است؟
به دلیل تقاضای بازار در این سالها، خدمات شرکت ها در دو جهت حرکت کرده اند. یک طرف پاسخگویی به خواسته های مشتریان است یعنی با کمترین هزینه و ظاهر مانند یک کسب و کار موفق که منجر به ایجاد کلمات کلیدی طراحی سایت ارزان، هاست ارزان، سرور ارزان و بازاریابی دیجیتال ارزان شده است که متاسفانه نه تنها بدون بازگشت سرمایه برای مشتری نگرش عمومی نسبت به امکان راه اندازی یک تجارت موفق و جدی در محیط اینترنت را از بین نبرده است.
کپی قالب و راه اندازی یک شبه پروژه در فرآیند طراحی سایت و ساخت اپلیکیشن هایی که منابع مورد نیاز برای خدماتی مانند هاست و سرورهای مجازی و یا ایجاد روش های تقلبی برای سئو و بهینه سازی سایت ها و سایر خدمات دیجیتال به بازار عرضه شده است.
خریداران عمومی نیز پس از دریافت پروژه دچار مشکل می شوند، اما از آنجایی که هزینه ای که پرداخته اند حتی ارزش شکایت ندارد، فقط آنها ناامید هستند. . رقابت بین ارائه دهندگان برای جذب خریداران بیشتر این قالب ها و سایت ها و مشتریان خدمات هر روز بیشتر می شود و حتی می توانید قیمت این افراد را در پیاده رو ببینید. قیمت هایی که به خودی خود غیرمنطقی هستند بدیهی است، اما ما اساساً دروغ شیرین را به حقیقت تلخ ترجیح می دهیم و در رویای موفقیت مقداری زمان و هزینه را از دست می دهیم.
گروه دوم از شرکت‌ها به این دلیل وارد بازی نشدند، زیرا دیدگاه برندی نسبت به تجارت خود داشتند. آنها شرکت های معروف و شناخته شده ای هستند و برنامه مشخصی برای ارائه خدمات پس از فروش دارند.
خب، البته به دلیل شناسایی محدود این شرکت هم چندان آسان نیست.
 آینده کسب و کار شما به آن شرکت گره خورده است

. برخی از مواردی که می توان تا حد زیادی بین شرکت های حرفه ای به اشتراک گذاشت می تواند به صورت زیر باشد:
اگرچه وجود این موارد برای مناسب بودن شرکت کافی نیست، اما در اصل شرط لازم برای سپردن پروژه های شما خواهد بود.
1. داشتن تعرفه قیمت مشخص برای اقلام خدمات و تعیین محدوده کیفی انجام آن.
2. امکان ارائه مشاوره حضوری با فروشنده.
3. سیستم تعرفه خدمات خاص با جزئیات و تعیین محدوده کیفی انجام شده در وب سایت.
4. امکان ارائه مشاوره حضوری اولیه در محل شرکت مجری.
6. بدون نیاز به هماهنگی جهت بازدید از شرکت.
7. عضویت قانونی در سازمان نظام صنفی رایانه ای.
8. امکان صدور پیش فاکتور و فاکتور و قراردادهای رسمی.
9. وجود بیش از 10 سال سابقه کار و حسن شهرت اتحادیه و نمونه پروژه های متعدد انجام شده.
10. گارانتی خدمات به مدت یک سال به طور رسمی.
11. وجود واحد مدیریت پروژه مستقل و فرآیندهای استاندارد پروژه.
12. امکان طراحی گرافیکی رابط کاربری در حضور خریدار و جلسات بررسی حضوری.
13. وجود واحد خدمات پس از فروش مستقل.
14. وجود واحد هاست و سرور بصورت حرفه ای و گسترده و یا استفاده از خدمات شرکت های معتبر.

امیدواریم شرایط اقتصادی کنونی محرک خوبی برای تجارت سنتی باشد تا به سمت کسب و کارهای مدرن حرکت کند.

در این شرایط بسیاری از افراد امید خود را از دست می دهند و فقط هزینه ها را مدیریت می کنند. به یاد داشته باشید که در این شرایط، دیگران با تصمیمات جسورانه خود متمایز خواهند شد و غول های اقتصادی آینده را خواهند ساخت.

برای مشاوره رایگان با گروه حرفه ای طراحی سیستم وب مب با شماره 02166600504 تماس حاصل کنید.

 

مطالب مرتبط