ابزار یونیک کننده متن کپی

یونیک بودن محتوا یک ابزار قدرتمند است که روی موقعیت کمپانی تاثیرگزار است. یونیک بودن باعث یک فهرست خوب برای سایت می شود که ارزش اطلاعات ، سرویس ها و محصولات را به مخاطبان نشان می دهد و درک کلی و بهتری از برند می سازد . این یک مفهوم گسترده است که نه تنها شامل کیفیت متن های پست شده می شود ، بلکه استایل کلی سایت را می سازد و باعث می شود که تولیدات و محصولات شما منحصربفرد شناخته شوند.

متن خود را وارد کنید و دکمه ثبت را بزنید


ابزار بازنویسی محتوا

بازنویسی متن فارسی و انگلیسی (ابزار بازنویسی متن رایگان و آنلاین)

ابزار بازنویسی متن فارسی و انگلیسی ما به شما کمک می کند متن خود را بازنویسی کنید و از طریق این نرم افزار بازنویسی محتوا که به صورت آنلاین و موجود در وب و چند زبانه است، به راحتی بازنویسی کنید.

برای استفاده از این سرویس، فقط متن را با حداکثر 10000 کاراکتر، که معادل حدود 2000 کلمه است، در کادر زیر برای بازنویسی کپی کنید، زبان مقصد را انتخاب کنید و روی شروع بازنویسی کلیک کنید. دکمه. . پس از اولین بازنویسی، با کلیک بر روی دکمه Rewrite، سیستم پس از بازنویسی متون وارد شده قبلی توسط شما، آنها را به روشی جدید و منحصر به فرد و متفاوت از سری قبلی بازنویسی می کند و در نتیجه هر زمانی که متن را در کادر زیر وارد می‌کنید، می‌توانید با انتخاب دکمه‌های شروع مجدد و سپس بازنویسی به تعداد زیاد، یک خروجی کاملاً منحصر به فرد ایجاد کنید. در صورت نیاز از محتوای بازنویسی شده استفاده کنید.

چند نوع بازنویسی محتوا داریم؟

بازنویسی را می توان به روش های مختلفی انجام داد، به طور کلی می توانیم سه نوع بازنویسی را در نظر بگیریم.

بازنویسی دستی متن

در این حالت متن توسط نیروی انسانی و افرادی که در زمینه تولید محتوا فعالیت می کنند بازنویسی می شود. این سبک از بازنویسی اغلب با کیفیت نسبتاً بالایی انجام می شود تا بتوانید از خروجی این سبک از بازنویسی متن در لایه های اصلی استفاده کنید و حتی آن را به صورت یک محتوای مستقل در سایت خود منتشر کنید.

عیب این روش ممکن است هزینه نسبتاً بالای بازنویسی متن و سرعت پایین تحویل محتوا باشد.

متن را کلمه به کلمه بازنویسی کنید

این روش اغلب توسط ماشین و اتوماسیون انجام می شود. در این صورت به جای هر کلمه با آن کلمه مترادف می شود و ترتیب کلمات دقیقاً مشابه نسخه اصلی است. این را می توان یکی از ایرادات این سبک دانست.

محتوا را به صورت مفهومی بازنویسی کنید

بازنویسی محتوا به عنوان مفهومی که هم توسط انسان و هم ماشین قابل انجام است یکی از بهترین سبک های بازنویسی متن است. این روش به این صورت عمل می کند که عبارت به عبارت به صورت مفهومی بازنویسی می شود و ممکن است ترتیب کلمات در برخی عبارات یکسان باشد و در برخی عبارات کاملا جابجا شده و جمله جدیدی اما با همان معنای اصلی ایجاد شود. .

آیا بازنویسی محتوا همان چرخش محتوا است؟

خیر. بازنویسی و چرخش دو مفهوم کاملاً متفاوت هستند که اگر به درستی ترکیب شوند، می توانند بهترین خروجی را برای بدن فراهم کنند. در چرخش به تنهایی، هیچ بازنویسی انجام نمی شود و فقط کلمات مختلف مبادله می شوند. اسپین به تنهایی اصلا توصیه نمی شود و اخیراً این سبک محتوا به سختی در نتایج گوگل ایندکس شده است.

بنابراین اگر می خواهید محتوا را بچرخانید سعی کنید این کار را به روش صحیح انجام دهید.

روش‌های چرخش محتوا

چرخش محتوا مانند بازنویسی محتوا دارای روش ها و حالت های مختلفی است که در ادامه با آن ها آشنا می شویم.

با حرکت دادن کلمات در پاراگراف

بچرخانیددر این حالت، کلمات در یک پاراگراف جابجا می شوند. به عنوان مثال، عبارت “ ابزار بازنویسی حرفه ای ارائه نکرده است ” پس از چرخش با این روش تبدیل به “ بازنویسی ارائه یک ابزار شده است”.

همانطور که می بینید فقط کلمات جابه جا شدند و بازنویسی انجام نشد و البته معنی جمله به غم انگیزترین شکل ممکن از بین رفت و نه تنها ربات های پیشرفته گوگل بلکه انسان ها هم نمی توانند آن را درک کنند. .

با حرکت پاراگراف ها بچرخید

در این روش پاراگراف های یک متن بالا و پایین می روند. مثلاً پاراگراف 1 به جای 3 و 3 به جای 4 و 4 به جای 2 و همچنین جابجایی بین پاراگراف ها که اگرچه معنی جملات را حفظ می کند اما تکراری است. چون هیچ بازنویسی انجام نشده و فقط پاراگراف جابجا شده است، بنابراین گوگل به راحتی می تواند چنین سبکی را تشخیص دهد.

با استخراج جملات و عبارات از منابع مختلف بچرخید

در این روش کاربر عبارات و جملاتی را از سایت های مختلف استخراج کرده و در کنار هم قرار می دهد. این اصطلاحات کپی هستند زیرا بازنویسی نشده اند و به راحتی توسط گوگل قابل شناسایی هستند. البته اگر بازنویسی انجام نشود، این تکنیک اسپین بهترین نوع تکنیک اسپین است. زیرا هم معنای عبارات (هرچند تکراری) حفظ می شود و هم کل متن از یک منبع گرفته نشده است و شاید این نکته مثبتی برای این سبک باشد.

سرویس بازنویسی متن فارسی چگونه کار می کند؟

ابتدا متنی با حداکثر طول 2000 کلمه (ترجیحاً ترکیبی از متون از منابع مختلف) استخراج می‌کنید و آن را در قسمت ابزار رونویسی بالا کپی می‌کنید. سیستم این متون را بازنویسی کرده و به شما نشان می دهد.

هر بار که روی متن بازنویسی کلیک می کنید، متن اصلی از ابتدا و متفاوت از سری قبلی بازنویسی می شود. این به شما امکان می دهد هر بار که متن را وارد می کنید تعداد زیادی خروجی متفاوت و بازنویسی شده دریافت کنید.

اما حتماً به خاطر داشته باشید که برای اینکه متن شما کاملاً منحصر به فرد باشد، بهتر است چند پاراگراف را در هر سری بازنویسی (یا حداقل در هر 2 یا 3 سری بازنویسی) جابه جا کنید یا متن هایی را از منابع دیگر جایگزین کنید. انجام دادن. این امر تشخیص متن تکراری را تحت هیچ شرایطی غیرممکن می کند.

ترجمه متن به چه معناست؟

به بازنویسی محتوا، بازنویسی متن نیز گفته می شود. با ابزار بازنویسی متن آنلاین، می توانید محتوای بازنویسی شده ماشینی با بالاترین کیفیت را دریافت کنید.

آیا گوگل متوجه بازنویسی متن شده است؟

خیر. حتی اگر چرخش ها و جابجایی های ذکر شده انجام نشوند، و اگر حتی از یک منبع متن استخراج کنید، باز هم متوجه خواهید شد که گوگل نمی تواند تشخیص دهد که متن در حال بازنویسی است.

اما برای افزایش قدرت بازنویسی پیشنهاد می کنیم متن را از چندین منبع استخراج کنید و در نهایت پس از هر سری بازنویسی، محتوای اصلی جایگزین شود تا خروجی نهایی به گونه ای به شما تحویل داده شود که توسط گوگل قابل تشخیص نباشد. هر شرایطی (حداقل تا کنون و با الگوریتم های فعلی).

آیا متن بازنویسی شده نیاز به ویرایش دارد؟

حتی متون دست ساز نیاز به ویرایش دارند، چه رسد به متون ماشینی. در مورد جملات بازنویسی شده در برخی زمینه ها، به ویژه در حوزه های بسیار تخصصی، ممکن است اشتباهات مفهومی جزئی را مشاهده کنیم که با یک ویرایش کلی قابل اصلاح است.

چرا وقتی متن را بازنویسی می کنید هیچ اتفاقی نمی افتد؟

اگر همچنان گزینه بازنویسی متن را با گزینه “ لطفاً صبر کنید. علامت در حال بازنویسی متن… “نمایش داده می شود و خروجی نهایی پس از 60 ثانیه نمایش داده نمی شود، ممکن است به دلیل یکی از موارد زیر باشد:

  • خطای سرور (به ندرت رخ می دهد اما ممکن است کمتر باشد).
  • شما از یک پروکسی یا فیلتر شکن استفاده می کنید که باید آن را غیرفعال کنید.
  • متن اصلی که وارد کردید بهم ریخته است یا نویسه ها و فاصله های زیادی دارد، بنابراین باید خطوط و فاصله های متن را حذف کنید و دوباره امتحان کنید.

در صورت مشاهده خطا یا نقص در عملکرد این ابزار، لطفاً برای رفع آن به ما اطلاع دهید.

نویسندگی یکی از جذاب ترین مشاغل از زمان های قدیم بوده است. البته بسیاری از افراد نویسندگی را یک شغل نمی دانند و تنها به عنوان یک سرگرمی به سراغ آن می روند. با این حال، اگر این راه را انتخاب کرده اید، به شما تبریک می گویم. زیرا از این پس با دنیایی متفاوت و بسیار هیجان انگیز روبرو خواهید بود. اما پس از این مرحله با کلمه ای به نام بازنویسی متن فارسی آشنا می شوید.

 در نوشتن روشها و روشهای مختلفی دیده می شود می گویند هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. گروهی از نویسندگان از همه یا حداقل برخی از این روش ها استفاده می کنند. از سوی دیگر، نویسندگانی هستند که تنها یک روش را در دستور کار خود قرار داده اند. اکنون شما هستید که می توانید راه و جزئیات کار خود را در مسیر نویسندگی انتخاب کنید.

یکی از این روش ها را باید بازنویسی در نظر گرفت. با توجه به اهمیت این موضوع و همچنین تقاضای بالای کاربران، در این مقاله قصد داریم در مورد تمامی نکات مرتبط با موضوع بازنویسی صحبت کنیم.

مزایا و معایب، انواع، ویژگی‌ها و مراحل بازنویسی محتوا ، مواردی هستند که در این مقاله خواهید دید. بنابراین توصیه می کنیم تا پایان با ما همراه باشید. اول از همه بهتر است ببینیم تعریف بازنویسی چیست.

تعریف بازنویسی متن فارسی

همانطور که حدس زده اید، بازنویسی به معنای بازنویسی یک متن یا ایجاد تغییرات در آن است. به آن آوانگاری، تفسیر یا ترجمه به زبان نیز می گویند. به این ترتیب شما موضوع را حفظ می کنید و فقط در کلمات و جملات تغییرات ایجاد می کنید.

برخلاف تصور رایج، بازنویسی کار جذابی است و بسیاری در حال حاضر این کار را انجام می دهند. این اثر ابتدا در ایران دیده نمی شد اما کم کم توانستیم شاهد آثار جذاب و خواندنی در این زمینه باشیم. افرادی که بازنویسی می کنند باید دایره لغات خوبی داشته باشند و مترادف ها را به خوبی بشناسند تا بتوانند در متن خود از آنها استفاده کنند. 

ما قبلاً مقالاتی در مورد روش های نوشتن و موارد مشابه در وب سایت خود منتشر کرده ایم. توصیه می کنیم پس از مطالعه این مقاله، آنها را مطالعه کنید. اکنون که با تعریف بازنویسی آشنا شدیم، بهتر است به سراغ انواع آن برویم تا بحث خود را به طور رسمی آغاز کنیم.

انواع بازنویسی متن به زبان فارسی

در مورد انواع بازنویسی روایات مختلفی وارد شده است که تنها به سه مورد از آنها می پردازیم. مواردی که توسط یکی از نویسندگان معروف کشورمان آقای بهرام بیضایی در دسترس قرار گرفته است.

1- 1- افزودن گفتگو بین کاراکترها

یکی از راه‌های رایج برای بازنویسی متون به زبان فارسی، اضافه کردن مکالمات بین کاراکترها است. ممکن است داستان هایی را خوانده باشید که نویسنده به آن ها توجه چندانی نکرده است، یعنی گفتگوی شخصیت ها. در این مواقع یا اصلاً گفتگویی بین آنها وجود ندارد و یا این موضوع به تعداد کم دیده می شود.

بنابراین راه حل استفاده از بازنویسی است. در صورت نیاز می توانید تعداد این مکالمات را افزایش دهید. البته مواظب باشید این عدد خیلی زیاد نباشد. زیرا به دور از حوصله خوانندگان خواهد بود.

2- ایجاد روابط علت و معلولی

یکی از چیزهایی که همیشه مقالات و داستان های شما را جذاب می کند، پرسیدن سوال است. در واقع می توان گفت که پرسش ها نقش بسزایی در جذب مخاطب دارند. وقتی سوال یا سوالی را در بازنویسی مطرح می کنید، ذهن خواننده سعی می کند به آن پاسخ دهد. بنابراین او داستان را تا آخر می خواند تا به سوالاتی که شما مطرح کرده اید به خوبی پاسخ دهد.

البته، ذکر یک نکته در اینجا مهم است. یعنی باید از سوالاتی استفاده کنید که کاملا مرتبط با متن باشد. اگر سؤالات شما حتی اندکی بی ربط به موضوع باشد، خواننده به سادگی از آنها و احتمالاً محتوا صرف نظر می کند.

3- 3- تغییر روش روایت

هر داستان از روایت خاص خود تشکیل شده است. به عبارت دیگر هر نویسنده ای سلیقه ای دارد و سعی می کند روایت خودش را بر اساس آن داشته باشد. اکنون داستان هایی را می بینیم که به نظرمان جالب نیست و نیاز به تغییر دارند. نویسندگان در این موارد تغییراتی در نحوه روایت ایجاد می کنند. آنها سعی می کنند داستان و پیام آن را حفظ کنند و فقط در نحوه بیان آن تغییراتی ایجاد می کنند.

این خلاصه ای از انواع بازنویسی بود. البته همانطور که گفته شد راه های دیگری نیز در این راستا وجود دارد که باید نگاهی به آنها بیندازید. (او دیگر چیزی نگفت !!!)

ویژگی های مهم برای بازنویسی متن فارسی

در ادامه به بررسی نکات ضروری در بازنویسی متن می پردازیم.

1- بازنویسی متن فارسی باید متناسب با شرایط و زمان شما باشد. باید نیاز خوانندگان و تغییرات ذهنی آنها را نسبت به نسل های قبل درک کنید و آثار قدیمی را بر اساس آن بازنویسی کنید. مثلاً اگر متن قدیمی دارید و بازنویسی و تغییر روایت شما هنوز قدیمی است، مطمئن باشید در این راه شکست خواهید خورد.

2- توجه داشته باشید که تغییرات شما در متن نباید زیاد باشد. ویژگی های کلی متن نیز باید در بازنویسی حفظ شود و نباید دستکاری شود.

3- بازنویسی متون کهن فارسی کار دشواری است و تنها نویسندگان ماهر و با استعداد از عهده آن بر می آیند. بنابراین توصیه می شود مهارت های نوشتاری خود را افزایش دهید و تمرینات روزانه را برای بهبود مهارت های خود در این زمینه انجام دهید. اگر می خواهید متون قدیمی را بازنویسی کنید، هرگز نباید معنی را تغییر دهید.

4- در واقع بازنویسی را می توان ساده سازی متون دشوار دانست. افراد زیادی هستند که نمی توانند چنین متون را بفهمند. با این حال آنها نیز به موضوع این متون علاقه زیادی دارند. در این راستا شما وظیفه دارید متون را برای آنها ساده کنید.

5- خوب است بدانید که بازنویسی نه تنها هیچ ایرادی ندارد، بلکه فوایدی نیز دارد. بازنویسی مانند یک پل ارتباط بین نسل های قدیم و نسل جدید را حفظ می کند. این یکی از مزایای بازنویسی به زبان فارسی است که در قسمت بعدی به تفصیل توضیح داده خواهد شد.

مزایای بازنویسی متون فارسی

سه مزیت اصلی بازنویسی متن فارسی عبارتند از:

1- بازنویسی یک راه عالی برای رفع سرقت ادبی است. تا به حال نویسندگان زیادی داشته ایم که به این موضوع پرداخته اند و به خوبی کار کرده اند.

2- یکی از مزایای بازنویسی در متن فارسی، تقویت مهارت های نویسنده است و این به نفع او خواهد بود. اگر همین الان شروع به بازنویسی کنید، مطمئناً می توانید پیشرفت را خیلی سریع و در مدت کوتاهی احساس کنید. محتوای آینده شما قدرتمندتر است و خوانندگان از آن لذت خواهند برد.

3- همانطور که گفته شد، شما به عنوان یک بازنویس می‌توانید بین زمان حال و گذشته ارتباط برقرار کنید. انگار ماشین زمان اختراع کرده اید و می خواهید مردم را به گذشته ببرید.

نویسنده متن بازنویسی شده فارسی

روش بازنویسی از قدیم الایام رایج بوده و افراد زیادی به سراغ آن رفته اند. با توجه به مزایای ذکر شده در بالا، متوجه می شویم که با چه دنیای شیرین و جالبی روبرو هستیم. به همین دلیل است که افراد زیادی این حرفه را انتخاب می کنند. تصور نکنید که بازنویسی ساده است. اتفاقاً این نیز مانند سایر روش های نوشتن، دشواری های زیادی دارد.

بازنویسی در حال حاضر در کشور ما در وضعیت ایده آلی قرار دارد. نویسندگانی هستند که آثار قدیمی جالبی را به نثر مدرن بازمی‌گردانند.

اگر شما نیز به این مسیر علاقه مند هستید، پس در مورد چه چیزی تعلل می کنید؟ تنها کاری که باید انجام دهید این است که تصمیم خود را بگیرید و اولین قدم ها را بردارید. شما می توانید به اندازه سایر نویسندگان ایرانی مشهور شوید.

بازنویسی یک متن فارسی گام به گام

در ادامه سعی داریم مراحل بازنویسی متن را به صورت مرحله به مرحله به شما آموزش دهیم. البته همه چیز به متنی که می خواهید بازنویسی کنید بستگی دارد. ممکن است یک یا چند مرحله برای آن متن مورد نیاز نباشد.

1- در ابتدا لازم است تا متن مورد نظر را برای یک یا چند بار و به صورت دقیق مطالعه کنید. هدف شما باید این باشد که استراتژی‌ها و قدم‌های مختلف مربوط به بازنویسی آن متن را تعیین کنید. سپس قادر خواهد بود تا مرحله به مرحله پیشروی داشته باشید.

2- در قسمت‌هایی از متن، نیاز است تا تغییر ضمایر بپردازد. این کار تنها برای راحتی خوانندگان و درک بهتر صورت خواهد گرفت.

3- تغییر افعال نیز، مرحله دیگری است که می‌تواند انجام شود. در متون گذشته از افعالی استفاده شده است که آن را برای نسل امروزی آسان نیست.

4- در قسمت‌هایی از متن نیاز دارید که جای کلمات، عبارات و جملات را با هم عوض کنید.

5- اضافه کردن گفت‌وگوها، داستان‌های کوتاه و مثال‌ها نیز نکته پایانی ما است که به جذاب‌تر شدن متن شما کمک خواهد کرد.

سخن پایانی

در این مقاله سعی کنید نکات مهم و ضروری برای بازنویسی متن فارسی را بیان کنیم. امیدواریم با مطالعه و به کارگیری موارد ذکر شده، در این مسیر به موفقیت‌های فراوانی دست پیدا کنید